Ezgi Avcı: Survivor’da 3,5 ay regl olmadım

Survivor’ın eski yarışmacılarından olan tescilli güzel Ezgi Avcı, ada hayatı boyunca yaşadığı zorlukları anlattı ve 3,5 ay regl olmadığını söyledi. Tescilli güzel Avcı’nın yıldızı parladı Adı ilk olarak...

2
2

Survivor’ın eski yarışmacılarından olan tescilli güzel Ezgi Avcı, ada hayatı boyunca yaşadığı zorlukları anlattı ve 3,5 ay regl olmadığını söyledi.

Tescilli güzel Avcı’nın yıldızı parladı

Adı ilk olarak 2013 yılında katıldığı Miss Turkey yarışmasında duyulan ünlü isim Ezgi Avcı, Survivor’a yarışmacı olarak katılmıştı. Bu yarışma ile beraber geniş kitleler tarafından tanınan ve sevilen bir kişi haline gelen Avcı, adada yaşadığı zorluklardan bahsetti. Yıldızı Survivor ile parlayan ünlü isim Avcı, şimdilerde TV8.5’ta ‘Fonemedya’ adlı programı sunuyor.

Avcı Sözcü’ye konuştu

Sözcü Gazetesi’nden Edda Sönmez’e röportaj veren Avcı, ilk olarak Survivor yarışmasına nasıl katıldığıyla ilgili soruyu yanıtladı. Bu soruya yanıt veren ünlü isim, Amerika’dan Türkiye’ye döndüğünde bir röportajı çıktığını, Amerika’dayken Miami’de okuduğu için “İklimleri benziyor; Survivor’a gitmek ister misin?’ diye bir soru ile karşılaştığını belirtti. Bu soruya “Çok isterim” diye cevap verdiğini dile getiren ünlü isim, daha sonra Acun Medya’dan bir telefon geldiğini ve “Survivor’ için görüşmeye bekliyoruz” dediklerini ifade etti.

Adada kadınsal durumlar nasıl hallediliyor?

Sönmez’in “Adada kadınsal durumlar söz konusu olduğunda sorunlarınızı nasıl hallediyordunuz?” sorusunu da yanıtlayan ünlü isim, adada çok sıkıntı yaşamadığını, sadece iki hafta uykusuz kaldığını belirtti. Sözlerine devam eden Avcı, açlık yüzünden üç buçuk ay boyunca regl olmadığını ifade etti.

Türkiye’ye geldiğinde bünyesinin şaşmış olduğunu ve alışmakta zorlandığını ifade eden Avcı, Survivor’a katılmanın benzersiz bir deneyim olduğunu ve yine olsa yine katılacağını söyledi.

In this article