Aşk mesajları Gülben Ergen’i kızdırdı

Esra Sönmezer Mustafa Erdoğan ile ilgili “mesajlar atıyor bana” diye bir açıklamada bulunmuştu. İddilara göre Gülben Ergen bu konuya bir hayli kızgın. Gülben Ergen ile 2012 yılında boşanan...

3
3

Esra Sönmezer Mustafa Erdoğan ile ilgili “mesajlar atıyor bana” diye bir açıklamada bulunmuştu. İddilara göre Gülben Ergen bu konuya bir hayli kızgın.

Gülben Ergen ile 2012 yılında boşanan eşi Mustafa Erdoğan arasına kara kedi girdiği konuşuluyor. İddialara göre, bu kara kedinin girmesinin nedeni geçtiğimiz günlerde Esra Sönmezer’in yaptığı açıklama. 1AN TV’deki magazin programı olan ‘Bir de Bizden Dinleyen’i sunan Esra Sönmezer programda bazı açıklamalar yapmıştı. Sönmezer, “Mustafa Erdoğan bana mesajlar atıyor. Sadece arkadaşım olabilir. Gülben Hanım’la yeniden evleneceklerse Allah mutlu etsin. Fakat evlenmek isteyen biri bu tür mesajlar atmaz, insanların peşine düşmez. Ona ilgi duymuyorum” demişti.

Ergen ve Erdoğan tartıştılar iddiası

Oğulları Atlas’ın 2 hafta önceki doğum gününde ünlü çift Ergen ve Erdoğan’ın tartıştı iddia edildi. Çiftin tartışmalarının nedeni ise; Esra Sönmezer.

Erdoğan ve Ergen’in araları mı açıldı

Mustafa Erdoğan ile Esra Sönmezer arasındaki mesaj olayı iddialara göre Ergen’in canını çok sıktı. Oğulları Atlas, Ares ve Güney ile birlikte sosyal medyadan sürekli renkli fotoğraflar paylaşan eski çift, şimdilerde biraz sıkıntılı. İddialara göre eski çift günlerdir bir araya gelmediler. Mustafa Erdoğan, çocuklarını almak için Ergen’in evine gidiyor ve önceden olduğu gibi içeri girmeden kapıdan çocukları alıp gidiyor.

Esra Sönmezer şok açıklamalar yapmıştı

Sönmezer, kendisi için “Gereksiz” yorumunda bulunan Mustafa Erdoğan’a çok kızdı. Tekrar konuyla ilgili konuşan Sönmezer, “Peşinden koştuğu kişiye böyle söylemesi ona hiç yakışmadı. Ben zaten onu gerekli bulsaydım, hayatımda olurdu!” dedi.

In this article