Esra Sönmezer’den Gülben Ergen’e bir uyarı daha!

Mustafa Erdoğan ile ilişki yaşadığı iddia edilen Esra Sönmezer, Gülben Ergen’e bir mesaj daha gönderdi ve şok bir açıklama daha yaptı. Gülben Ergen’i uyarmış Mustafa Erdoğan’ın kendisine aşk...

3
3

Mustafa Erdoğan ile ilişki yaşadığı iddia edilen Esra Sönmezer, Gülben Ergen’e bir mesaj daha gönderdi ve şok bir açıklama daha yaptı.

Gülben Ergen’i uyarmış

Mustafa Erdoğan’ın kendisine aşk mesajları attığını iddia eden Esra Sönmezer Gülben Ergen’i uyarmış.

“Gülben Ergen’le tekrar barışacaklarını duyunca gerçeği anlattım” diyen Sönmezer, “Mustafa Bey, Gülben Hanım’ı evliyken dansçısıyla aldatmıştı. Bir daha böyle bir üzüntü yaşamasını istemedim. Gülben Hanım’ı uyarmış oldum” dedi.

Çay içmeye gitmişler

Esra Sönmezer geçtiğimiz hafta katıldığı bir programda şunları söylemişti:

“Mustafa Erdoğan’la çay içmeye gittik ama ben elektrik alamadım. Kendisi beni Facebook’tan ekledi. Kendisiyle yemek yiyip görüştük ancak bir elektrik almadım ve mesafe koydum, Mustafa Bey daha sonra yine mesajlar üzerinden birlikte olmayı yemek yemeyi teklif etti.”

Esra Sönmezer’in kariyeri

Esra Sönmezer, 23 Şubat 1982 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. Arnavut kökenli büyük bir ailenin tek çocuğudur.

8 yaşında, Yıldız Alper bale okuluna girerek 4 yıl boyunca bale eğitimi alıp önemli resitallerde sahne alıp, okulunu temsil etti. Orta okul döneminde 3 yıl boyunca okulunu, okullar arası Atletizim müsabakalarında temsil etti. Esra Sönmezer, ayrıca Kahverengi kuşak (1.kyu) Karetecidir.

Güzellik tacını sahneye attı

2002 yılında katıldığı Türkiye güzellik yarışmasında 1. seçildi. Aynı yıl, Türkiye’de gerçekleşen Dünya Güzellik yarışmasında Türkiye’yi temsil etti ve dünya 4. oldu. Fakat yarışmada haksızlığa uğradığını düşündüğü için tacını kabul etmeyerek sahneye attı.

2002 yılında 1 yıl boyunca Turkcell reklamlarında oynadı. 2002 yılı sonlarında Annesinin vefatı dolayısıyla, işlerine 5 yıl boyunca ara verdi.

Tiyatro dersleri aldı

2007 yılında Müjoyunculuk ve tiyatro okuluna girerek tiyatro, muzik,dans,diksiyon ve sinema dersleri almaya başladı.

2004 ‘ten 2007 yılı sonuna kadar Erdem Siyavuşgil’ den şan, solfej ve musiki dersleri aldı. Eski ve tamamen unutulmuş eserlerin yer aldığı şarkılardan oluşan “İlk Göz Ağrısı” adlı nostalji albümü çıkarttı.

Tiyatrolarda görev aldı

Savaş Dinçel sahnesinde, Müjdat Gezen ile birlikte ‘Jüri’ adlı kabarede, ‘Gözlerimi Kaparım Vazifemi Yaparım’ , ‘Savaşma Seviş’ ve Oda tiyatrosu ekibiylede ‘Meyhane’de Tiyatro’ adlı oyunlarda oynadı.

Sunuculuk yaptı

2008 yılından, 2010 yılına kadar, TRT2 ekranlarında 2 yıl ‘Hayatımız Sigortalı’ adlı ekonomi programını hazırlayıp sundu. TRT’nin ardından,çeşitli özel kanallarda bir çok TV programlarını başarıyla sundu. Cine 5 ekranlarında bir yil ”Doğal Yaşam” isimli sağlık programını sundu. Ayrıca hafta içi her gün Cine 5 ekranlarında ”Esra’nın Yemek Günlüğü” adlı programı da sundu.

In this article