‘Tecavüze uğradım’ diyen Esra Ersoy’dan şok açıklamalar

Cicişler olarak bilinen kardeşlerden Esra Ersoy tecavüz mağduru olduğunu iddia etmiş ve tecavüzcünün Yeşim Salkım’ın sevgilisi olduğunu iddia etmişti. Ünlüler dünyasında cicişler adıyla bilinen Esra Ersoy, geçtiğimiz günlerde...

3
3

Cicişler olarak bilinen kardeşlerden Esra Ersoy tecavüz mağduru olduğunu iddia etmiş ve tecavüzcünün Yeşim Salkım’ın sevgilisi olduğunu iddia etmişti.

Ünlüler dünyasında cicişler adıyla bilinen Esra Ersoy, geçtiğimiz günlerde Yeşim Salkım’ın sevgilisi olduğunu öne sürdüğü iş adamı Murat Karabova’nın kendisine tecavüz ettiğini iddia etmişti.

Esra Ersoy: Korkunç bir geceydi

Ciciş kardeşlerden Esra Ersoy, yaşadığığı olayın kendisinde derin bir travma yarattığını belirterek, “Olay şu an dava sürecinde ve bu konuda adımın tecavüze uğrayan kız olarak daha fazla medyada geçmesini istemediğim için olayın detaylarını anlatmak istemiyorum ama benim için korkunç bir geceydi” dedi.

Ersoy açıklamalarına devam etti

Konuyla ilgili yaptığı açıklamalara devam eden Ersoy, “Bu olayı unutmak için dünyayı dolaşmaya karar verdim. Haftaya Los Angeles’a, oradan Las Vegas’a gideceğim. Sonrasında Meksika olabilir ama uzun bir süre Türkiye’den uzaklaşmayı düşünüyorum. Bu tramvayı nasıl atlatacağım bilmiyorum ama İnşallah bir an önce yaşadıklarımı hafızamdan silebilirim” açıklamasında bulundu.

Yeşim Salkım’a cevap verdi

Esra Ersoy’un tecavüz konusunda açıklamalarının ardından, Murat Karabova’nın kendisinin sevgilisi olmadığını belirten Yeşim Salkım’a cevap veren Ersoy, Salkım’a ağır sözler söyledi.

Haberler.com’un haberine göre Ersoy, Salkım’ın eğlence mekanlarında Karabova ile beraber görüntü verdiğini ve daha sonra sevgili olmadıklarını söylediğini belirtti. Salkım’ın annesi yaşında bir kadın olduğunu ve bu yüzden medyada ağır başlı bir profil çizdiğini de söyleyen Ersoy, ” Ama bu onun gerçekten düzgün ve ağırbaşlı bir kadın olduğunu göstermez. Yaptıkları ortada.” dedi.

Ciciş kardeşlerden Esra, yaşadığı olayın peşinde olduğunu belirterek, avukatının kendisi yurt dışındayken gelişmeleri takip edeceğini duyurdu.

In this article