Esra Erol ikizini buldu! Sosyal medyada bomba etkisi yarattı!

ATV’nin ünlü izdivaç programının sunucusu olan Esra Erol ikizi kadar kendisine benzeyen arkadaşıyla fotoğrafını Instagram paylaştı ve olay oldu. Esra Erol’a ikizi kadar benziyor Ünlü evlilik programı sunucusu...

2
2

ATV’nin ünlü izdivaç programının sunucusu olan Esra Erol ikizi kadar kendisine benzeyen arkadaşıyla fotoğrafını Instagram paylaştı ve olay oldu.

Esra Erol’a ikizi kadar benziyor

Ünlü evlilik programı sunucusu Esra Erol, kendisine çok benzeyen arkadaşı İdil Başeskioğlu ile çekilen bir fotoğrafını Instagram hesabından paylaştı. Ünlü sunucu ve arkdaşının birbirlerine bu kadar benzemeleri sosyal medyada olay oldu. Erol’un hem hayranları hem de basın mensupları ilk bakışta kimin kim olduğunu anlamakta zorluk çektiler.

İkili arasındaki benzerlik şok etkisi yarattı

Evlendirme programının başarılı sunucu Erol, yakın arkdaşı İdil Başeskioğlu ile Instagram’dan fotoğraf paylaştı. Erol’un arkadaşı ile arasındaki benzerlik hemen herkesi şoke etti. Ünlü sunucunun paylaştığı fotoğrafın altına yorum yazan hayranlar “ikiz misiniz” diye sordular.

Esra Erol’un arkadaşı ikizi gibi

Esra Erol’un modacı arkadaşı İdil Başeskioğlu ile paylaştığı fotoğraf hem hayranların gündemine hem de magazin gündemine bomba gibi düştü. Ünlü sunucunun fotoğrafının altına yorumda bulunan takipçiler ikiz olup olmadıklarını sordular. Fotoğrafla ilgili çok sayıda olumlu yprum alan ünlü sunucu, çok sayıda da şaşkınlık içeren yorum aldı.

Erol’un arkadaşıyla çektirdiği fotoğraf çok sayıda beğeni aldı

Esra Erol, paylaştığı fotoğraf ile çok sayıda kişinin beğenisi aldı. Modacı arkdaşı Başeskioğlu ile paylaştığı fotoğrafın altına ünlü isim, “Benim kardeşim, dostum, arkadaşım, kıymetlim iyi ki doğdun seni çok seviyorum” yorumunda bulundu.

In this article