[sam_zone id=1]

Fikret Kuşkan’a bir dava daha

Eski eşi Fikret Kuşkan’a nafaka ve çocuklarıyla görüşme konusunda iki ayrı dava açan Bahar Kerimoğlu, tekrar mahkeme yollarında. Hürriyet’in haberine göre; eski eşi Kuşkan’a nafakasının artırılması ve çocuklarıyla...

72
72

Eski eşi Fikret Kuşkan’a nafaka ve çocuklarıyla görüşme konusunda iki ayrı dava açan Bahar Kerimoğlu, tekrar mahkeme yollarında.

Hürriyet’in haberine göre; eski eşi Kuşkan’a nafakasının artırılması ve çocuklarıyla görüşme günlerinin sınırlandırılması talebiyle daha önce dava açan Kerimoğlu, şimdi de Kuşkan’ın tüm mal varlığına el konulmasını istemekte.

Fikret Kuşkan ve Bahar Kerimoğlu arasındaki sular durulmuyor

Ünlü sanatçı Kuşkan ile 7 yıl önce hayatlarını ayıran eski eşi Kerimoğlu arasında sular durulmuyor. Kerimoğlu, Kuşkan’ın Arsevi Özkara ile ikinci evliliğini yapmasının ardından mahkemeye başvurarak, aylık 8 bin lira olan iştirak nafakasının artırılarak 25 bin liraya yükseltilmesini talep etmişti.

fikret-kuskan-evlilik

Ünlü oyuncu Kuşkan’ın aylık kazancının 50 bin lira olduğunu iddia eden Kerimoğlu, Kuşkan’ın Zekeriyaköy’de 2 milyon 200 bin liraya lüks bir ev aldığını öne sürerek, bu talepte bulunduğunu belirtmişti. Çok ses getiren bu iddiaların hemen ardından, oğulları Kuzgun’u görüş günlerinin sınırlandırılması talebiyle ikinci davayı açan Bahar Kerimoğlu, daha son davanın üzerinden bir yıl geçmemesine rağmen, üçüncü dava için avukatına vekâlet verdi. Bahar Kerimoğlu, bu sefer, hürriyet’te yer alan habere göre, “mallarını eksilttiği”, mal kaçırma girişiminde olduğu iddiasıyla eski eşi Kuşkan’ın mal varlığına ve gelirlerine tedbir konulmasını istiyor.

Hürriyet’te yer alan bu bu haberin ardından taraflar bir açıklama yapmış değil. Tarafların yapacakları açıklamalar merakla beklenirken, bu haberin hızla yayılmasının ardından Kuşkan’ın hayranlarının da konuyla ilgili ne diyecekleri merak konusu oldu.

In this article