Eser Yenenler’den şarkı sürprizi

Ünlü şarkıcı Mirkelam, kariyerinin 20. yılında en çok sevilen şarkılarından oluşan ve “Mirkelam Şarkıları” adını verdiği yeni bir albüm yayınladı. Mirkelam’ın bu albümünde Eser Yenenler de bir şarkı...

2
2

Ünlü şarkıcı Mirkelam, kariyerinin 20. yılında en çok sevilen şarkılarından oluşan ve “Mirkelam Şarkıları” adını verdiği yeni bir albüm yayınladı. Mirkelam’ın bu albümünde Eser Yenenler de bir şarkı seslendirdi.

Mirkelam’ın yeni albümünde Gülşen’den Teoman’a, Göksel’den Kenan Doğulu’ya, Feridun Düzağaç’tan Pinhani’ye kadar pek çok ünlü isim Mirkelam’ın şarkılarını seslendirdi.

Albümde sürpriz isim: Eser Yenenler

Ünlü şarkıcının sevilen parçalarından biri olan Ah Bir Joker‘i ise sürpriz bir isim seslendirdi: Çok Güzel Hareketler Bunlar programı ile ünlenen ve şimdilerde TV8 ekranlarında 3 Adam programını sunan Eser Yenenler…

Yakın arkadaşı Oğuzhan Koç’tan destek

Yenenler’e yakın arkadaşı Oğuzhan Koç‘tan da destek geldi. Koç, kişisel Twitter hesabı üzerinden “Mirkelam Şarkıları” albümünü paylaşarak, “Çocukluğumun en güzel şarkıları ile çocukluğumun en güzel arkadaşı bir arada. Bu albümü ısrarla dinleyin, dinlettirin” ifadelerini kullandı.

In this article