[sam_zone id=1]

Survivor yarışmacısı Eser West ortalığı karıştırdı

Ünlü pop şarkıcısı Hande Yener’in geçtiğimiz akşam düzenlene doğum günü partisinde Kısmetse Olur programında yarışan ve Survivor’da yarışacak isimler arasında yer alan Eser ve sevgilisi Cansel rezaleti yaşandı....

343
343

Ünlü pop şarkıcısı Hande Yener’in geçtiğimiz akşam düzenlene doğum günü partisinde Kısmetse Olur programında yarışan ve Survivor’da yarışacak isimler arasında yer alan Eser ve sevgilisi Cansel rezaleti yaşandı.

Hande Yener’in doğum günüydü

Ünlü şarkıcı Hande Yener geçtiğimiz akşam Trump Tower içinde bulunan bin kişilik bir mekanı kapatarak 44. yaş gününü sevdikleriyle birlikte kutladı. Kendisinden yaşça küçük olan sevgilisi Cem Şenol’un organize ettiği öğrenilen partide Kısmetse Olur yarışmacılarından Eser West ve Cansel Çördük’te vardı.

Survivor kadrosunda yer alıyor

Survivor 2017 Gönüllüler takımında da yarışacak olan West, sevgilisiyle sabaha karşı doğum günü partisinde tekme tokat birbirine girdikleri iddia edildi. Kavga sebebi oalrak mekan içinde sevgilisini kıskandığı ve bir erkekle tartıştıktan sonra Cansel’le birbirlerine girdikleri söylendi.

eser-ve-cansel-rezal-c2d5531b44359a5deb98

In this article