Erhan Yazıcıoğlu, Donald Trump’ı canlandıracak

Erhan Yazıcıoğlu Trump karakterini canlandıracak. Ünlü sanatçı Yazıcıoğlu Trump karakterini canlandıracağı tiyatro oyunu için hazırlanıyor. Usta oyuncu Yazıcıoğlu Trump karakteri için hazırlanıyor Amerika Birleşik Devletleri’nin başkanı Donald Trump,...

2
2

Erhan Yazıcıoğlu Trump karakterini canlandıracak. Ünlü sanatçı Yazıcıoğlu Trump karakterini canlandıracağı tiyatro oyunu için hazırlanıyor.

Usta oyuncu Yazıcıoğlu Trump karakteri için hazırlanıyor

Amerika Birleşik Devletleri’nin başkanı Donald Trump, bu sefer tiyatro oyununda canlandırılacak. Dünyada ilk defa bir tiyatro sahnesinde canlandırılacak olan Trump için oyun ekibi heyecanlı. Oyunda Trump karakterini canlandıracak olan Yazıcıoğlu’na Nurseli İdiz, Volkan Severcan ve Melda Gür gibi usta isimler eşlik edecekler.

Oyun 13 şubatta oynanacak

Amerika Birleşik Devletleri’nin yeni başkanı Donald Trump, dünyada ilk defa Türkiye’de bir tiyatro sahnesinde canlandırılacak. Oyunda Trump karakterini usta oyuncu Erhan Yazıcıoğlu oynayacak. Usta oyuncuya pek çok usta isim de bu oyunda yardımcı olacak ve eşlik edecek. “Aşk –ı Memduh”  adlı oyun, 13 Şubat Pazartesi günü Trump’ın kendi binası olan Trump AVM’de sergilenecek.

Oyun merakla bekleniyor

“Aşk-ı Memduh” adlı oyunda Yazıcıoğlu ve İdiz tam 15 sene sonra bu oyun için tekrar bir araya gelecek. İki sevgiliyi canlandıracak olan ikiliyi hayranları merakla bekliyor. Bir döneme damga vuran “Cahide” adlı oyunda ikili beraber sahne almışlar ve performanslarıyla izleyicileri büyülemişlerdi.

Yazıcıoğlu, oyunla ilgili açıklamalarda bulundu. Yazıcıoğlu, Trump’ın dünya için ne kadar yararlı bir kişilik olacağının tartışılacağını belirterek, bir oyuncu için önemli bir kaynak teşkil ettiğini ifade etti. Aşk, politika ve güldürü unsurlarının bir arada olacağı bu oyun için şimdiden tiyatro severleri heyecan basmış durumda.

In this article