[sam_zone id=1]

Erhan Çelik ve Gülben Ergen resmen boşandı

Gülben Ergen, Erhan Çelik çifti bugün Küçükçekmece Adliyesi’nde tek celsede boşandı. İki yıl önce Şirince’de gerçekleşen nikahla aşklarını sonsuza dek sürdürme kararı alan Erhan Çelik ve Gülben Ergen...

73
73

Gülben Ergen, Erhan Çelik çifti bugün Küçükçekmece Adliyesi’nde tek celsede boşandı.

İki yıl önce Şirince’de gerçekleşen nikahla aşklarını sonsuza dek sürdürme kararı alan Erhan Çelik ve Gülben Ergen resmen boşandı.

Boşanma gerçekleşmemişti

Geride bıraktığımız 2 Aralık günü gerçekleşmesi gereken dava tarafların katılmaması üzerine boşanma gerçekleşmemişti.

Canlı yayında açıklandı

Renkli Sayfalar programı canlı yayında, bugün Küçükçekmece Adliyesi’nde gerçekleştirilen dava sonrasında tarafların resmen boşandığını açıkladı.

8133155

Erhan Çelik kimdir?

1977 yılında Polatlı’da doğmuştur. İlkokulu Polatlı’da okudu. Ortaokulu ve liseyi de Polatlı’da bitirdikten sonra üniversitede işletme tahsili gördü. 1990’lı yılların başında kurulan Polatlı televizyonunda haber sunmaya başladı.

1996 yılında TGRT Ankara Haber Bürosu’nda polis-adliye, gece muhabiri olarak işe başladı. Daha sonra Reha Muhtar ekibinde Show TV Ankara Haber Bürosu’nda çalıştı. Bu sırada Ankara Kocatepe’de Aczmendilerin yaptığı eylemi çekti. Sonra haberin yazılı kısmını yapan müdürlerinin yüzünden canlı yayında Reha Muhtar tarafından Show TV’den kovuldu.

2002 yılında Kanal 7’ye geçerek “Bu Kadar Olur” diye bir “reality show”, “İskele Sancak” programını ve Ahmet Hakan’ın yerine ana haberi sunmaya başladı. 7 yıl bu görevine devam etti. Daha sonra 12 Nisan 2013 tarihinde Habertürk’de çalışmaya başladı. Eski spikerlerden Jülide Gülizar’dan diksiyon ve spikerlik üzerine dersler aldı.

Show TV’de Basın Kulübü programını ve Ana Haber Bülteni’ni sundu. 1 Ocak 2014 tarihiden itibaren de itibaren Habertürk Tv Genel Yayın Yönetmenliği görevine atandı. Bu görevinin yanı sıra Show Haber’in Genel sorumluluğunu bir süre devam ettirdikten sonra [2], 8 Temmuz 2014 tarihinde Show Haber’in Genel sorumluluğunu sona erdirmiştir. Ardından yine Temmuz ayında Habertürk Tv Genel Yayın Yönetmenliği görevine başladı.05 Ocak 2015 tarihinde bu görevden istifa ettiğini açıkladı.Çelik 27 Temmuz’dan itibaren TRT 1 ekranlarında Ana Haber’i sunuyor.

In this article