Erdal Beşikçioğlu da ‘#HAYIR’ diyor!

Ünlü sanatçı Erdal Beşikçioğlu anayasa değişikliği için yapılacak referandumda ‘hayır’ oyu vereceğini belirterek, Arda’ya göndermede bulundu. Referandum’da “Hayır” diyen ünlü sayısı artıyor Anayasa değişikliği için yapılacak olan referandumda...

2
2

Ünlü sanatçı Erdal Beşikçioğlu anayasa değişikliği için yapılacak referandumda ‘hayır’ oyu vereceğini belirterek, Arda’ya göndermede bulundu.

Referandum’da “Hayır” diyen ünlü sayısı artıyor

Anayasa değişikliği için yapılacak olan referandumda ünlüler ne oyu kullanacaklarını yavaş yavaş açıklıyorlar. İlk olarak ‘evet’ oyu kullanacak olan ünlü isimlerin birbirlerine videolu mesaj göndermesiyle başlayan bu akıma, ‘hayır’ oyu kullanacaklar da dahil oldular.

Hayır oyu kullanacak olan ünlüler şöyle; Mehmet Okur, Meltem Cumbul, Orhan Aydın, Barış Atay, Harun Tekin

Anayasa değişikliği için yapılacak referandumda, ünlü sanatçı Erdal Beşikçioğlu da hayır diyecek ünlülerden biri. Beşikçioğlu, referandumda “hayır” yönünde bir oy kullanacağını belirterek “evet” oyu vereceğini ifade eden ve buna yönelik video paylaşan Arda Turan’a gönderme yaptı.

Erdal Beşikçioğlu, Arda Turan’ı etiketledi

Erdal Beşikçioğlu da anayasa değişiklik referandumunda “hayır” oyu kullanacağını belirtti. Açıklamasına devam eden Beşikçioğlu, dünyanın en güzel rejiminin Cumhuriyet olduğunu belirterek, başka bir rejimin düşünülemeyeceğini belirtti.

Son sözün halkta olduğunu ifade eden Beşikçioğlu, ülkenin ve çocuklarımızın geleceği için kararın bizim olduğunu belirtti. Bu işin parti meselesi olmadığını da söyleyen Beşikçioğlu, Instagram hesabından bir piyesi Arda Turan’ı etiketleyerek paylaştı. Piyesin sözleriyle ünlü sanatçı, ‘evet’ diyen Arda’ya eleştirel bir göndermede bulundu.

Piyeste şu sözler yer alıyor; “Şeytan sözcüklerin dizilişinde gizli. Ne konular, ne insanlar, ne de istekler suçlu.Çünkü sözcükler sıralanırken şeytan yanlarına sokulur. Sonra söylendikleri an, kanlı bir bıçak gibi saplanırlar insanın yüreğine. Hayırda evet mi suçlu, yoksa evette hayır mı suçlu? Düşünün bunu!”

In this article