Ünlü isimlerden Engin Cezzar mesajları

Türk tiyatrocu Engin Cezzar, bugün hayata veda etti. Ünlü tiyatrocunun vefatı, sevenlerini ve sanat camiasını oldukça üzdü. Ünlü isimler, sosyal medya üzerinden Cezzar’ın ölümünden duydukları üzüntüyü gönderdikleri mesajlarla...

6
6

Türk tiyatrocu Engin Cezzar, bugün hayata veda etti. Ünlü tiyatrocunun vefatı, sevenlerini ve sanat camiasını oldukça üzdü.

Ünlü isimler, sosyal medya üzerinden Cezzar’ın ölümünden duydukları üzüntüyü gönderdikleri mesajlarla dile getirdiler.

‘Türk tiyatrosunun başı sağ olsun’

Oyuncu Berna Laçın, “Engin Cezzar’ı da kaybetmişiz. Yıldızlar kayıyor birer birer. Başta Gülriz Sururi olmak üzere tüm sevenlerin ve Türk tiyatrosunun başı sağ olsun” mesajını paylaştı.

‘Keşan’ın en güzel Ali’si’

Songül Öden de Cezzar’ın vefatından büyük üzüntü duyan isimler arasındaydı. Öden, “Engin Abi… Keşan’ın en güzel Ali’si… Başta Gülriz Hanım olmak üzere sevenlerine sabır dilerim” ifadesini kullandı.

Tiyatro oyuncusu Orhan Aydın ise, “Uçtu gitti bir kış günü… Ardından gözyaşları ve hüzün bırakarak. Toprağı ışıklı olacak” mesajını paylaştı.

Engin Cezzar ve Gülriz Sururi

‘Biz onu Cezzar kadar sevemeyiz ama…’

Gazeteci Ayşe Arman, paylaştığı mesajında “Çok üzüldüm. Bir Çınar daha devrildi. Geçen sene Sevgililer Günü’nde Gülriz Sururi ile röportaj yapmıştım. Deliler gibi sevdiği adamı konuşmuştuk. Başı sağ olsun Gülriz Sururi’nin. Allah sabır versin. Biz onu Engin Cezzar kadar sevemeyiz tabii ama seviyoruz ve hep yanındayız” ifadelerine yer verdi.

‘Yolunuz hep ışık dolsun sevgili yönetmenim’

Şarkıcı Füsun Önal, “Engin Cezzar da sanat dünyasına veda etti. Hair Müzikali’nde birlikte çalışma şansım olmuştu. Yönetmenimdi. Tiyatro için çok büyük bir kayıp. Gülriz Hanım’a ve sanat dünyasına baş sağlığı diliyorum. Sahne ışıkları hep üzerinizde olsun. Yolunuz hep ışık dolsun sevgili yönetmenim” ifadelerini kullandı.

In this article