Emre Kaya’nın acı günü!

Emre Kaya’nın dedesi Vahet Kaya, Ankara’da geçirdiği kaza sonucu yaşama gözlerini yumdu. Ünlü şarkıcıya hayranlarından çok sayıda taziye mesajı geldi. Emre Kaya’nın ‘Dın Dın’ isimli şarkısına ilham kaynağı...

2
2

Emre Kaya’nın dedesi Vahet Kaya, Ankara’da geçirdiği kaza sonucu yaşama gözlerini yumdu. Ünlü şarkıcıya hayranlarından çok sayıda taziye mesajı geldi.

Emre Kaya’nın ‘Dın Dın’ isimli şarkısına ilham kaynağı olduğu bilinen dedesi Vahet Kaya hayatını kaybetti. Ünlü popçunun dedesinin Ankara’da geçirdiği bir kaza sonucunda hayatını kaybettiği öğrenildi.

Emre Kaya perişan bir durumda

Dedesinin kaybetmenin ardından derin bir üzüntü yaşayan Kaya, bu acı haberi sosyal medya hesabı Twitter üzerinden hayranları ile paylaştı. Kaya, sosyal medya hesabı üzerinden şu sözleri paylaştı: ‘Sevdiğin birisini kaybetmek ne acıdır. Dedem nur içinde yat’

Kaya’yı sevenleri yalnız bırakmadı

Acı haberi sosyal medyadan paylaşan Kaya’yı sanatçı dostları ve hayranları yalnız bırakmadılar. Ünlü şarkıcıya tam destek veren sevenler, Kaya’ya çok sayıda taziye mesajı gönderdiler. Sanatçı dostları da Kaya’ya destek oldular ve acı gününde her türlü yardıma hazır olduklarını söyleyerek ünlü isme başsağlığı dilediler.

Kaya ile dedesi arasında güçlü bir bağ vardı

Çocukluğunda ‘Sana dın dın çalayım mı?’ diyerek şarkı mırıldandığını söyleyen dedesinin vefat haberiyle yıkılan Kaya’ya çok sayıda destek geldi. Ünlü şarkıcı Kaya’nın dedesiyle arasında güçlü bir bağın olduğu biliniyordu. Bu güçlü bağdan dolayı ünlü şarkıcının bir şarkısına ‘Dın Dın’ adını verdiği öğrenildi.

Sosyal medyadan Kaya’ya destek mesajları

Ünlü şarkıcının hayranları, Kaya’nın bu acı gününde ünlü şarkıcıyı yalnız bırakmayarak ona destek oldular.

In this article