[sam_zone id=1]

Emre Belözoğlu’ndan Buse Terim’in bebeğine lüks hediye

Çocukları Nil’i kucağına almanın mutluluğunu yaşayan Volkan Bahçekapılı ve Buse Terim‘e lüks hediye damadın kuzeni Emre Belözoğlu‘ndan geldi. İlk çocuk heyecanı Volkan Bahçekapılı ve Buse Terim çifti ilk...

64
64

Çocukları Nil’i kucağına almanın mutluluğunu yaşayan Volkan Bahçekapılı ve Buse Terim‘e lüks hediye damadın kuzeni Emre Belözoğlu‘ndan geldi.

İlk çocuk heyecanı

Volkan Bahçekapılı ve Buse Terim çifti ilk kez çocuk sahibi olmanın heyecanını ve mutluluğunu yaşarken Volkan Bahçekapılı, eşi Buse Terim’e doğum gününde hediye olarak 310 bin euro değerinde Mercedes marka bir araç hediye etmişti.

Belözoğlu’ndan cömert davranış

Bunun ardından Buse Terim’e ikinci hediye ise Volkan Bahçekapılı’nın kuzeni Emre Belözoğlu’ndan geldi. Ailesine olan düşkünlüğüyle bilinen Belözoğlu’nun 7 ay önce Sapphire Rezidans’taki dairesine taşınan Bahçekapılı çiftine doğum hediyesi olarak evini verdiği iddia edildi.

Kuzeninden lüks daire

Cömert davranışıyla ikilinin heyecanın ortak olan Belözoğlu’nun evinin fiyatı da dudak uçuklatan cinstendi. Fiyatları 1 milyon dolardan başlayıp 7 milyon dolara kadar yükselen rezidanstaki dairesini doğum sonrası ABD’den dönen çifte veren futbolcunun evinin bulunduğu sitede birçok ünlü ismin de dairesi bulunuyor

In this article