[sam_zone id=1]

Emre Altuğ’u kızdıran soru

Emre Altuğ önceki akşam bir arkadaşıyla Kadıköy’de ünlü bir mekanda eğleniyordu. Mekan çıkışı karşılaştığı bir soru yakışıklı şarkıcının sinirlenmesine neden oldu? İşte yaşananlar; Emre Altuğ, önceki akşam bir...

86
86

Emre Altuğ önceki akşam bir arkadaşıyla Kadıköy’de ünlü bir mekanda eğleniyordu. Mekan çıkışı karşılaştığı bir soru yakışıklı şarkıcının sinirlenmesine neden oldu?

İşte yaşananlar;

Emre Altuğ, önceki akşam bir arkadaşıyla Karaköy Sushico’daydı. Altuğ, geçtiğimiz günlerde ‘Cici baba olmak hoşunuza gider mi?’ şeklinde bir soruyla karşılaştığını söyleyip sitem etti.

“CİCİ BABA OLMAK HOŞUNUZA GİDER Mİ?”

Çağla Şıkel ise eski eşi Emre Altuğ’a böyle bir soru sorulduğunu öğrenince isyan etti. Şıkel “Çocuklarımın babasına gidip “Cici baba olmak hoşunuza gider mi” diye soran gazeteci arkadaşlar veya arkadaşlar! Ne hale geldiniz siz ya! ” İşimiz bu bizim” kisvesi altında ne zamandan beri haddinizi aşmaya başladınız? Malzeme toplayabilmek adına insanları inciterek, damarlarına basarak belki de “üzerek” sormak mı! işiniz. Hayır bu sizin ahlaksızlığınız! Böyle bir soruyu çocuklarımın babasına sorma sebebiniz eğer benim açıklamalarım ise bundan sonra konuyla ilgili benden tek kelime duyamayacaksınız!!!” şeklinde tepki gösterdi.

120120151637595821919

“BU SORUYA KIZDIM VE ÜZÜLDÜM”

Altuğ ise gazetecilerin “Cici baba olmak hoşunuza gider mi?” sorusuna “”Gazetecilerle her zaman iyi geçindim ama ben alıngan biriyim. Bu soruya kızdım ve üzüldüm. Lütfen biraz daha anlayışlı olalım.” cevabını vermişti.

EMRE ALTUĞ KİMDİR?

Emre Altuğ, 14 Nisan 1970 tarihinde ev hanımı anne ve diş hekimi babanın 2. oğlu olarak İstanbul‘da dünyaya geldi.

Çocukluğu Levent ve Akatlar‘ da geçti. İlkokulu Şair Behçet Kemal Çağlar İlköğretim Okulu‘nda bitiren Altuğ, eğitim hayatına Şişli Terakki Lisesinde devam etti.

Ortaokuldan itibaren tüm ilgisi koro, gitar vetiyatroya yönelen Emre Altuğ, liseden mezun olduktan sonra İstanbul Devlet Konservatuarı Tiyatro bölümüne girdi.

90’lı yıllarda, dönemin ünlü sanatçıları olan Sezen Aksu, Nilüfer, Sertab Erener, Levent Yüksel gibi isimlerle vokalistlik yapmaya başladı. Vokallik yaptığı sırada tiyatrodan da uzak kalmayan Altuğ, o dönem 3 sezon boyunca Haldun Dormen tiyatrosu‘nda çeşitli oyunlarda rol aldı.

2000 yılı tiyatro sezonunda Haldun Dormen tarafından sahnelenen, başlıca rollerinde Perihan Savaş, Selçuk Yöntem, Bülent Kayabaş, Nilgün Belgün‘ün yer aldığı geniş bir kadroya sahip olan “Bir Kış Öyküsü” müzikalinde oynadı.

1998 yılında Topkapı Müzik‘le ilk albümünü yapmak üzere anlaştı. İki yıl süren çalışma sonunda “İbret-i Alem” ortaya çıktı. “İbret-i Alem”in 1999 yılındaki başarısyla beraber, 100’den fazla konser verdi. Şırnak, Silopi‘de verdiği konserle ilk konser veren sanatçı ünvanını kazandı.

In this article