Emre Altuğ ve Çağla Şikel çifti her şeye yeniden mi başlıyor?

Ünlüler dünyasının gözde çifti Emre Altuğ ile Çağla Şikel, iki yıl önce sürpriz bir şekilde boşanmışlardı. 2008 yılında dünyaevine giren çiftin, evlilikleri 7 yıl devam etmişti. Çiftin bu...

1
1

Ünlüler dünyasının gözde çifti Emre Altuğ ile Çağla Şikel, iki yıl önce sürpriz bir şekilde boşanmışlardı.

2008 yılında dünyaevine giren çiftin, evlilikleri 7 yıl devam etmişti. Çiftin bu evlilikten iki de çocukları olmuştu.

Sürpriz boşanmanın ardından her iki isim hakkında magazin basınında çeşitli iddialar yer aldı. Bir ara Emre Altuğ’un Özcan Deniz’in eski sevgilisi Buse Narcı ile aşk ilişkisi yaşadığı öne sürüldü. Çağla Şikel’in adı ise yakın arkadaşı Alişan ile anılmıştı.

Çocukları için Erzurum’da kayak yapmaya gittiler

Bu iddialar bir yana boşanan ünlü çift, bugün uzun bir sürenin ardından yeniden bir araya geldi. Çocuklarıyla birlikte mutlu bir gün geçiren Çağla Şikel ile Emre Altuğ, bu mutlu günlerini bir fotoğraf karesiyle ölümsüzleştirmeyi de ihmal etmedi.

Çocukları ve çocuklarının annesi Çağla Şikel ile birlikte kayağa giden Altuğ, çektikleri fotoğrafı kişisel Instagram hesabı üzerinden paylaştı.

‘İstesinler dünyanın öbür ucuna gideriz’

Ünlü şarkıcı, Erzurum’da çektikleri bu fotoğrafı paylaşırken, “İstediler, Türkiye’nin öbür ucuna geldik. İstesinler, dünyanın öbür ucuna da gideriz” notunu düşmeyi ihmal etmedi.

Altuğ’un Çağla Şikel ile birlikte çektiği fotoğraf karesini Instagram hesabından paylaşması, “Yeniden bir araya mı geliyorlar?” iddialarını gündeme taşıdı.

Öte yandan Altuğ’un paylaşımı 10 binin üzerinde kişi tarafından beğenilirken ünlü isme çok sayıda yorum geldi. Gelen yorumların büyük bir çoğunluğu çiftin her şeye yeniden başlamaları yönündeydi.

In this article