Emrah Karaduman’ın son durumu nasıl? Saldırgan serbest kaldı!

Son dönemde ünlü şarkıcılarla birlikte yaptığı çalışmalarla adından söz ettiren Emrah Karaduman, dün gece bir gece kulübünde sahne almak için gittiği Eskişehir’de kaldığı otelin bahçesinde şöförü ile birlikte...

6
6

Son dönemde ünlü şarkıcılarla birlikte yaptığı çalışmalarla adından söz ettiren Emrah Karaduman, dün gece bir gece kulübünde sahne almak için gittiği Eskişehir’de kaldığı otelin bahçesinde şöförü ile birlikte bıçaklı saldırıya uğradı. Emrah Karaduman son dakika gelişmeleri…

Apar topar Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Tıp Fakültesi’ne kaldırılan Karaduman’ın ve şöför Volkan K.’nın yarasına müdahale edildi.

Emrah Karaduman son dakika gelişmesi: Aleyna Tilki paylaştı

Karaduman’ın durumunun iyi olduğu bildirildi. Karaduman ile birlikte yaptığı “Cevapsız Çınlama” adlı şarkıyla adından söz ettiren Aleyna Tilki, ünlü DJ ile birlikte bir selfie çekti ve çektiği selfie’yi kişisel Instagram hesabından, “Benim minik gözlüm, temiz kalplim… Yol arkadaşım, yol gösterenim. Çok şükür iyi şu anda. Yanındayım. Daha da iyi olacak.” notunu düştü.

Demet Akalın’dan tepki: Ne istediniz dünya efendisi çocuktan?

Öte yandan Karaduman’a yapılan bu saldırıya ünlü şarkıcı Demet Akalın da tepki gösterdi. Akalın, sosyal medya üzerinden yaptığı açıklamada, “Dün gece Eskişehir’de bıçaklı saldırıya uğradı! Ne istediniz dünya efendisi çocuktan? Yakalanmış zanlı ve umarım en ağır cezayı alır! Ölmesi mi lazım artık insanların. Anneciği ile konuştum, ‘Göremedim hala oğlumu’ dedi. Bir anneye yaşatılacak en kritik yoğun bakımda 48 saat! Bekleyeceğiz. Allah yardımcımız olsun. Gelmiş gemiş olsun Emrah’ım” ifadelerini kullandı.

Emrah Karaduman’ı bıçaklayan zanlı serbest bırakıldı

Öte yandan Emrah Karaduman’a saldıran zanlı E.D.’nin çıkarıldığı mahkemece adli kontrol ve yurt dışı yasağı şartıyla serbest bırakıldığı bildirildi.

In this article