[sam_zone id=1]

Emily Ratajkowski’ye soğuk vız geldi

Son yılların popüler modellerinden Emily Ratajkowski, önceki gün soğuk havaya rağmen objektif karşısına geçti ve yürek hoplattı. Sosyal medyadan paylaştığı seksi fotoğraflarıyla her seferinde şaşırtmayı başaran İngiliz model...

66
66

Son yılların popüler modellerinden Emily Ratajkowski, önceki gün soğuk havaya rağmen objektif karşısına geçti ve yürek hoplattı.

Sosyal medyadan paylaştığı seksi fotoğraflarıyla her seferinde şaşırtmayı başaran İngiliz model ve oyuncu Emily Ratajkowski, önceki gün DKNY’nin yeni iç çamaşırı koleksiyonu için Manhattan sokaklarında kamera karşısına geçti.

Soğuk hava onu durduramadı

Soğuk havaya aldırış etmeyen 25 yaşındaki model, profesyonel bir şekilde işini tamamladı. Emily Ratajkowski son dönemlerde Instagram’da paylaştığı cesur pozlarla kendisini takip ettiriyor.

Emily Ratajkowski’nin kariyeri

2004 yılında Andrew’s Alteration adlı kısa filmde rol olarak oyunculuk kariyerine başladı. 2005 yılında A Year and a Day adlı filmde küçük bir rolde yer aldı. Üniversite eğitimi aldığı 2009 ile 2010 yılları arasında iCarly adlı dizinin iki bölümünde Tasha karakterini canlandırdı. Bir taraftan modellik kariyerini sürdüren Ratajkowski, 2011’de Treats! Magazine adlı derginin kapağında yer aldı. Ağustos 2012’de, Sara Jean Underwood ile birlikte Carl’s Jr. reklamında oynadı. Treats! Magazine’deki resimlerinin ardından aldığı teklifler neticesinde Maroon 5’ın “Love Somebody” ve Robin Thicke’in “Blurred Lines” adlı şarkılarının video kliplerinde yer aldı. Çıplak olarak yer aldığı “Blurred Lines” klibi Topluluk Kuralları’nın ihlali sebebiyle YouTube tarafından kaldırılsa da Temmuz 2013’te videonun site üzerinden yayımlanmasına tekrarda izin verildi.

İlk kez büyük çaplı sinema filminde oynadı

Ratajkowski, yönetmenliğini David Fincher’ın üstlendiği 2014 yapımı Kayıp Kız (Gone Girl) filminde Andie Hardy karakteriyle yer alarak ilk büyük çaplı sinema deneyimini yaşadı.

In this article