Emel Müftüoğlu evinde ceylan mı besliyor?

Ünlü sanatçı Emel Müftüoğlu ceylan fotoğrafı paylaşmasıyla olay oldu. Instagramda ceylanla çekilmiş fotoğrafa takipçiler tarafından tepki yağdı. Emel Müftüoğlu instagramdan ceylanla çekilmiş fotoğraf paylaştı Ünlü şarkıcı Müftüoğlu, önceki...

7
7

Ünlü sanatçı Emel Müftüoğlu ceylan fotoğrafı paylaşmasıyla olay oldu. Instagramda ceylanla çekilmiş fotoğrafa takipçiler tarafından tepki yağdı.

Emel Müftüoğlu instagramdan ceylanla çekilmiş fotoğraf paylaştı

Ünlü şarkıcı Müftüoğlu, önceki gün bir evde yaban hayvanı ceylanla beraber çekilmiş bir fotoğrafını paylaştı. Fotoğrafın altına “Mercan geldi, hoş geldi. Bu kadar evcil ceylan göreniniz var mı?” yorumunu yaptı. Ünlü isim bu fotoğrafla birlikte çok sayıda tepki aldı.

Paylaşım büyük tepki aldı

Paylaşımı görenler Emel Müftüoğlu’nun evinde ceylan beslediğini düşünerek Müftüoğlu’na büyük tepki gösterdiler. Bazı hayvanseverler duruma tepki göstererek “O hayvanın yeri ev değil, doğaya daha çok yakışır” mesajları attılar. Ceylanın bir yaban hayvanı olduğunu ve esaret altında tutulmasının çok yanlış olduğu yorumunda bulunanlar, sanatçıya ceylanı doğal ortamına bırakmasını öğütlediler.

Müftüoğlu açıklama yaptı

Ceylanı görüntülediği evin kendisinin olmadığını belirten ünlü isim, Duymayan Kalmasın programına “Burası Silivri’de bir arkadaşıma ait çiftlik evi, benim evim değil… Hayvanlar evcileşmiş. Evin içinde dolaşıyorlar. Bana ‘Doğaya daha çok yakışır’ şeklinde mesajlar atıldı ama doğadalar zaten” konuyla ilgili açıklama yaptı.

Emel Müftüoğlu kaç yaşında?

Türk pop şarkıcısı ve oyuncusu olan ünlü isim Emel Müftüoğlu kaç yaşında diye merak ediliyordu. Ünlü isim 14 Ekim 1961 doğumludur ve 56 yaşındadır.

Emel Müftüoğlu nereli?

Aslen Afyonkarahisarlı olan Müftüoğlu, babasının askerlik görevi yapması nedeniyle ilk ve orta okul eğitimlerini farklı şehirlerde tamamlamıştır. Ünlü oyuncu ve şarkıcı Müftüoğlu,1985 yılında profesyonel müzik hayatına ilk adımını atmıştır. Bu adımı Güneş Gazetesi’nin açtığı müzik yarışmasında birinci olmasıyla gerçekleşmiştir.

In this article