[sam_zone id=1]

Elçin Sangu sosyal medyayı salladı

Kiralık Aşk dizisi ile hayatımıza giren ve milyonların sevgilisi haline gelen güzel oyuncu Elçin Sangu hayranları yine sosyal medyada büyük etki yapmayı başardılar. Övgü dolu sözler Twitter’da “Elçin...

89
89

Kiralık Aşk dizisi ile hayatımıza giren ve milyonların sevgilisi haline gelen güzel oyuncu Elçin Sangu hayranları yine sosyal medyada büyük etki yapmayı başardılar.

Övgü dolu sözler

Twitter’da “Elçin Sangu Hanımefendi” diye hashtag açan ve kısa zamanda trend topic olmasını sağlayan fanlar bu etiket altında güzel oyuncuya övgü dolu sözler yağdırdı.

Oyunculuğunun yanı sıra mütevazı kişiliği ile de gündemden düşmeyen Sangu, Kiralık Aşk sonrası hangi dizi ya da film projesinde yer alacağı merak konusu.

Elçin Sangu kimdir?

Çerkes asıllı olan Sangu, üniversite eğitimini Mersin Üniversitesi Opera bölümünde tamamlamıştır.

Sangu, Sahne Tozu Tiyatrosu’nda oyunculuk eğitimi aldıktan sonra dizilerde oyuncu olarak yer almaya başlamıştır. İlk olarak 2011 yılında Öyle Bir Geçer Zaman ki adlı dizide Jale karakteriyle tanınmıştır. Ardından 2012 yılında Aşk Kaç Beden Giyer adlı dizide Nehir karakterini canlandırmıştır. Daha sonra Bir Aşk Hikayesi, Kurt Seyit ve Şura, Sevdam Alabora dizilerinde oynamıştır. Şimdilerde ise Star TV’de yayınlanan, başrollerini Barış Arduç ile birlikte paylaştığı Kiralık Aşk adlı dizide Defne karakterini oynamaktadır. 2016 yılının Mart ayında Elidor bakım ürünleri, daha sonra ise Boyner markasının yüzü olmuştur.

In this article