Elçin Sangu sonunda ortaya çıktı

Uzun süredir ekranlarda görünmeyen ve magazinlerden kaçan güzel oyuncu Elçin Sangu, önceki gün arkadaşlarıyla Nişantaşı’nda bir kafede objektiflere takıldı. Hesap Alman usülü İki sezon devam eden ‘Kiralık Aşk’...

2
2

Uzun süredir ekranlarda görünmeyen ve magazinlerden kaçan güzel oyuncu Elçin Sangu, önceki gün arkadaşlarıyla Nişantaşı’nda bir kafede objektiflere takıldı.

Hesap Alman usülü

İki sezon devam eden ‘Kiralık Aşk’ dizisinin final yapmasıyla tatile çıkan Elçin Sangu, Nilantaşı’nda oturduğu kafede tüm bakışları üzerine topladı.Bir saat oturduğu mekanda Sangu ve arkadaşları, hesabı Alman usulü ödedi.

Dinlenme döneminde

Hesabı ortaklaşa ödeyerek masadan kalkan oyuncu, şu sıralar yaptığı tek işin evde dinlenmek olduğunu söyledi. Hızlı adımlarla yürüyen Sangu, kendisini alacak otomobili beklediği sırada yanından geçen öğrenci servisindeki öğrencilerin kendisine yönelik sevgi gösterilerine gülümseyerek yanıt verdi.

Elçin Sangu’nun yaşamı

Çerkes asıllı olan Sangu, üniversite eğitimini Mersin Üniversitesi Opera bölümünde tamamlamıştır. Sangu, Sahne Tozu Tiyatrosu’nda oyunculuk eğitimi aldıktan sonra dizilerde oyuncu olarak yer almaya başlamıştır. İlk olarak 2011 yılında Öyle Bir Geçer Zaman ki adlı dizide Jale karakteriyle tanınmıştır. Ardından 2012 yılında Aşk Kaç Beden Giyer adlı dizide Nehir karakterini canlandırmıştır. Daha sonra Bir Aşk Hikayesi, Kurt Seyit ve Şura, Sevdam Alabora dizilerinde oynamıştır. 2015 yılında büyük çıkışını Star TV’de yayınlanan, başrollerini Barış Arduç ile birlikte paylaştığı Kiralık Aşk adlı dizide Defne karakterini canlandırarak gerçekleştirdi. Dizi 69 bölüm boyunca yayın hayatına devam etti ve Sangu performansı sayesinde birçok ödüle layık görüldü.

2016 yılının Mart ayında Elidor bakım ürünleri, daha sonra ise Boyner markasının yüzü olmuştur.

In this article