[sam_zone id=1]

Elçin Sangu, ’emlak kraliçesi’ iddialarına bakın ne yanıt verdi

Kiralık Aşk dizisiyle ününe ün katan Elçin Sangu, hakkında çıkan ‘Emlak kraliçesi oldu’ iddialarına cevap verdi. Geçtiğimiz haftalarda Kiralık Aşk dizisinin güzel oyuncusu Elçin Sangu hakkında birden fazla...

65
65

Kiralık Aşk dizisiyle ününe ün katan Elçin Sangu, hakkında çıkan ‘Emlak kraliçesi oldu’ iddialarına cevap verdi.

Geçtiğimiz haftalarda Kiralık Aşk dizisinin güzel oyuncusu Elçin Sangu hakkında birden fazla evi olduğuna dair iddialar ortaya atılmıştı. Sangu, bu iddialara yanıt verdi.

31 yaşındaki oyuncu, bir muhabirin kendisine yönelttiği soru üzerine hala kirada yaşadığını ve bir de arabasının olduğunu söyledi. Sangu, annesinin ise mütevazi bir evde yaşadığını belirtti.

İşte Elçin Sangu’nun açıklamaları

“Büyük paralar kazandığımızı, lüks içinde yaşadığımızı sanıyorlar. Ama alakası yok. Keşke emlak kraliçesi olsam. Hala kiradayım. Normal bir arabam var. Annem de çok mütevazı bir evde oturuyor”

İzmir’de 1985 yılında dünyaya gelen Çerkes asıllı oyuncu Elçin Sangu, eğitimini Mersin Üniversitesi Opera bölümünde tamamladı. Sahne Tozu Tiyatrosu’nda oyunculuk eğitimi alan Sangu, daha sonra dizilerde rol almaya başladı. İlk rolünü Öyle Bir Geçer Zaman ki adlı dizide Jale karakteriyle alan güzel oyuncu, 2012’de Aşk Kaç Beden Giyer dizisinde Nehir karakterini canlandırdı.

Sangu, bu dizinin ardından Bir Aşk Hikayesi, Kurt Seyit ve Şura, Sevdam Alabora dizilerinde oynadı.

Elidor ve Boyner gibi ünlü markaların reklam filmlerinde de oynayan Sangu, Star TV’de yayınlanan Kiralık Aşk dizisinde Barış Arduç’la birlikte başrolü paylaşıyor.

In this article