[sam_zone id=1]

Fenerbahçe’nin ABD’li yıldızı Ekpe Udoh, Atatürk’e merak saldı

Geçtiğimiz yıl NBA ekibi Los Angeles Clippers’tan Fenerbahçe’ye transfer olan ABD’li basketbolcu Ekpe Udoh, sporcu kişiliğinin yanı sıra kitaplarla da iç içe olan bir isim. Başarılı basketbolcu, kişisel...

38
38

Geçtiğimiz yıl NBA ekibi Los Angeles Clippers’tan Fenerbahçe’ye transfer olan ABD’li basketbolcu Ekpe Udoh, sporcu kişiliğinin yanı sıra kitaplarla da iç içe olan bir isim.

Başarılı basketbolcu, kişisel Instagram üzerinden sık sık okuduğu kitapları paylaşıyor ve takipçilerinden de kitaplar üzerine tavsiye istiyor.

Udoh, son olarak geçtiğimiz günlerde Atatürk’ü yakından tanımak istediğini ifade etmiş ve sosyal medyadaki takipçilerinden Atatürk hakkında kitap tavsiyelerinde bulunmalarını istemişti.

Ekpe Udoh tavsiyeler üzerine iki ayrı kitap aldı

Udoh, takipçilerinden gelen kitap tavsiyelerini dikkate alarak Atatürk ile ilgili olan iki ayrı kitap satın aldı. Udoh, satın aldığı Patrick Kinross ve Andrew Mango’ya ait Atatürk’ün hayatını anlatan iki ayrı kitabı, sosyal medya hesabından da paylaştı.

Bir başka yıldız Redick’ten “Efsane” yorumu

Yıldız basketbolcunun bu paylaşımına bir başka yıldızdan da cevap geldi. Los Angeles Clippers’ta forma giyen J. J. Redick, Udoh’u mention’layarak, “Legend (Efsane)” yorumunda bulundu.

Öte yandan Udoh’un bu paylaşımı on binlerce retweet ve beğeni sayısına ulaştı.

In this article