Eda Taşpınar’ın yüzüne ne oldu?

Magazin dünyası bir süredir Eda Taşpınar’ın yüzü konusunda konuşuyor. Kısa süre önce objektiflere takılan Taşpınar’ın sol gözü morarmıştı. İkoncanın gözü mor ve şişmişti Sosyetik güzel ikoncan Eda Taşpınar’a...

2
2

Magazin dünyası bir süredir Eda Taşpınar’ın yüzü konusunda konuşuyor. Kısa süre önce objektiflere takılan Taşpınar’ın sol gözü morarmıştı.

İkoncanın gözü mor ve şişmişti

Sosyetik güzel ikoncan Eda Taşpınar’a deyim yerindeyse nazar değdi. Önceki gece erkek arkadaşıyla objektiflere takılan ünlü ismin sol gözündeki morartı dikkat çekti.

Gazetecilerin sorularını yanıtsız bıraktı

Gazetecilerin görüntü almasını engellemek için yüzünü eliyle kapatan Taşpınar, görüntü alınmasını engelleyemedi. Sol gözünde morartı olduğu dikkat çeken ünlü ismin, başına ne gelmiş olabileceği merak konusu oldu.

Gazetecilerin morartıyı fark etmesiyle panik halinde aracına binen ünlü isim, gözüne ne olduğu sorularını da yanıtsız bıraktı.

Ünlü isim geçtiğimiz günlerde ameliyat olmuştu

Geçtiğimiz aylarda göz kanallarındaki tıkanıklıktan kaynaklı bir rahatsızlık nedeniyle ameliyat olan ünlü isim Taşpınar, hayranlarını da korkuttu. Ünlü isim hakkında sosyal medyadan yorumda bulunan bazı kişiler, Taşpınar’ın sağlık durumundan endişe ettiler.

Yüzünü elleriyle kapattı

Bronz bir ten uğruna saatlerce güneş altında yatmayı tercih eden ünlü isim, bu tutkusundan dolayı bazı sıkıntılar yaşadı. İddialara göre güneş altında fazla kaldığı için ünlü ismin göz kanallarında kuruluk oluştu. Ameliyata giren ünlü ikoncan için, gözde kalıcı hasar oluşma riski var denilmişti.

Bronzluk tutkusunun mizahı da çok yapıldı

Ünlü ismin bronzluk tutkusu, magazin basınını yakından takip eden kişilerin başlıca esprili kaynakları arasında yer alıyor. Bu durumun farkında olan Taşpınar, geçtiğimiz günlerde İstanbul’da güneşlenen bir kardan bir adam yapmış ve kendiyle dalga geçmişti.

In this article