[sam_zone id=1]

Eda Taşpınar’ın aşkı sona erdi! Aldatıldı mı…

Sosyete dünyasının önemli isimlerinden biri olan Eda Taşpınar’ın siyahi tasarımcı Roy Luwolt’la geçen ay başlayan aşkı aynı hızla sonlandı. Aşk ihaneti İngiliz sevgilisini görmek için Londra’ya giden ikoncan,...

80
80

Sosyete dünyasının önemli isimlerinden biri olan Eda Taşpınar’ın siyahi tasarımcı Roy Luwolt’la geçen ay başlayan aşkı aynı hızla sonlandı.

Aşk ihaneti

İngiliz sevgilisini görmek için Londra’ya giden ikoncan, aşkına bir türlü kavuşamadı. İşleri için ABD’de olan sevgilisinin ihanetini öğrenen Taşpınar, ilişkiyi bitirdi.

Takvim’in haberine göre birçok erkeği peşinde koşturan ikoncan Eda Taşpınar’a şok.

Sürpriz aşk ortaya çıktı ama…

Daha önce iş adamı Nurettin Hasman, sörf hocası Bora Kozanoğlu ve avukat Can Verdi gibi isimlerle aşk yaşayan Taşpınar, geçen ay da İngiliz modacı Roy Luwolt ile İstanbul gecelerinde yeni ilişkisini ilan etmişti.

Arkadaşları aldatıldığını söyledi

Sosyetik ikoncanın siyahi tasarımcıyla hızlı başlayan aşkı aynı şekilde son buldu. Taşpınar, İngiliz sevgilisiyle İstanbul’da başlayan ilişkisini İngiltere’de de sürdürmek için geçen hafta soluğu Londra’da aldı. İşleri dolayısıyla ABD’de olan aşkının İngiltere’ye gelmesini bekleyen Eda Taşpınar, sevgilisinin bir türlü gelmemesi üzerine devreye ortak dostlarını soktu. ingiltere’de gezmeye devam! “İşlerimi bitirir bitirmez yanında olacağım” diyen İngiliz sevgilisinin yalan söylediğini düşünen Taşpınar, arkadaşları vasıtasıyla aldatıldığını öğrendi.

Başka sevgilisi varmış

Aşkının Amerika’da başka bir sevgilisinin olduğu haberini alan ikoncan, 1 aylık aşka nokta koydu. Taşpınar, İngiliz tasarımcıyı sosyal medyadan da takibi bıraktı. Luwolt da ikoncanı takipten çıkardı. Taşpınar’ın sosyal medyada arkadaşlarıyla İngiltere’nin altını üstüne getirdiği fotoğraflarını paylaşması da “Bu ihanet ve ayrılık Eda’yı hiç etkilememiş” dedirtti.

eda-taspinar-in-surpriz-aski-bitti-8082787

In this article