[sam_zone id=1]

Eda Taşpınar’ın yaptığı kardan adam bile güneşleniyor!

Bütün yazı şezlongda geçiren Eda Taşpınar kar yağar yağmaz kardan adam yapmaya başladı. Ünlü ismin yaptığı kardan adam büyük ilgi çekti. Büyün yazı şezlongda güneşlenerek geçiren ve güneşlenme...

78
78

Bütün yazı şezlongda geçiren Eda Taşpınar kar yağar yağmaz kardan adam yapmaya başladı. Ünlü ismin yaptığı kardan adam büyük ilgi çekti.

Büyün yazı şezlongda güneşlenerek geçiren ve güneşlenme sevdası yüzünden olay olan ünlü ikoncan, ayakta duran değil şezlongda uzanan ve güneş gözlüklü bir kardan adam yaparak takipçilerini güldürdü.

Geçtiğimiz günlerde yoğun kar yağışı İstanbul’u etkisi altına almış, yüzlerce araç trafikte mahsur kalmış, binlerce kişi kar yağışından etkilenerek, evlerine gitmekte zorluk çekmişlerdi. Evlerinde olanlar ise karın keyfini pencerelerinden izleyerek ve fotoğraf paylaşarak geçirmişlerdi.

Karın keyfini çıkaran ünlü isimlerden biri de ikoncan Eda Taşpınar oldu. Ünlü ikoncan Instagram hesabından paylaştığı fotoğrafla sevenlerini güldürdü.

Kardan adam güneşleniyor

Yaz aylarında Ege ve Akdeniz sahillerinin yanı sıra Yunan Adaları’ndaki şezlonglarında vazgeçilmez sahibi olma özelliği gösteren Taşpınar, yaptığı paylaşımla kendiyle dalga geçti. Şezlonga uzanmış bir kardan adamın fotoğrafını paylaşan ikoncan, bu paylaşımıyla komplekssiz bir insan olduğunu herkese gösterdi. Paylaştığı kareye ünlü isim, “Benden size Eda Taşpınar stili bir kardan adam” notunu düştü. Taşpınar, şezlongda uzandığı görüntüsünden esinlenip yaptığı kardan adamın fotoğrafını paylaşıp şöyle dedi: “O zaman benden de size ‘Eda Taşpınar stili’ bir kardan adam gelsin. Kardan adam, bronzlaşmaya çalışıyor.” yorumunda bulundu.

İşte Eda Taşpınar’ın o paylaşımı:

Taşpınar’ın paylaştığı bu fotoğraf sosyal medyada büyük olay oldu. Yüzlerce takipçi fotoğrafı beğenerek ünlü ismi yorum yağmuruna tuttular

.eda-taspinar-bronz

In this article