Ece Seçkin’in O La La klibi Cuma günü yayınlanacak

Son dönemde art arda çıkardığı hit şarkı ve kliplerle dikkatleri üzerine çeken genç şarkıcı Ece Seçkin, bir süredir yeni şarkısı O La La ile meşguldü. Seçkin, geçtiğimiz günlerde...

2
2

Son dönemde art arda çıkardığı hit şarkı ve kliplerle dikkatleri üzerine çeken genç şarkıcı Ece Seçkin, bir süredir yeni şarkısı O La La ile meşguldü.

Seçkin, geçtiğimiz günlerde de yeni şarkısının klibinin çekimlerinin tamamlandığını ve kısa bir süre içerisinde yayınlanacağını duyurmuştu.

Seçkin’in merakla beklenen klibi “O La La” önümüzdeki Cuma günü yayınlanacak. Seçkin, yeni klibinin Cuma günü yayınlanacağını, kişisel sosyal medya hesabından, “O La La, Cuma günü yayında” ifadeleriyle duyurdu.

Genç şarkıcı, yeni şarkısında Mustafa Ceceli’nin kardeşi Sinan Ceceli ile birlikte çalıştı.

Ünlü isim; Olsun, Hoşuna mı Gidiyor, Adeyyo, Bu Ne Yaa, Aman Aman, Follow Me, Hoş Geldin Ayrılığa şarkılarıyla ününe ün kattı.

Işın Karaca ile kavga etmişti

Öte yandan genç şarkıcı, geçtiğimiz haftalarda Işın Karaca ile girdiği polemikle gündeme gelmişti. Karaca, bir röportajında piyasaya son dönemde çıkan genç isimlerin başarılılarının şişirme olduğunu, dinlenme ve izlenme rakamlarının gerçeği yansıtmadığını, haksız kazanç elde ettiklerini söylemişti. Karaca’nın bu sözlerini üzerine alınan Seçkin de Karaca’ya yönelik oldukça sert bir açıklama yapmıştı.

Hoşuna mı Gidiyor ile ilk 5’te

Seçkin’in şarkıları kadar video klipleri de dikkat çekiyor. Başarılı isim, Hoşuna mı Gidiyor şarkısına çekilen kliple Türkiye’de en çok izlenen video klipler arasında ilk 5’te yer aldı.

Seçkin’in Adeyyo klibi 110 milyon, Aman Aman klibi 82 milyon, Hoş Geldin Ayrılığa klibi 58 milyon, Follow Me klibi 57 milyon kez izlendi.

In this article