Ece Seçkin, yeni klibi ile zoru başardı

Ece Seçkin O La La adının verildiği şarkının klibiyle, iki gün içerisinde 1 milyon defa izlendi. Seçkin, böylece önemli bir başarıya imza attı. Son dönemdeki çıkışı ve birbiri ardına...

2
2

Ece Seçkin O La La adının verildiği şarkının klibiyle, iki gün içerisinde 1 milyon defa izlendi. Seçkin, böylece önemli bir başarıya imza attı.

Son dönemdeki çıkışı ve birbiri ardına yayınladığı klipler ve şarkılarla gündemde olan genç şarkıcı Ece Seçkin, geçtiğimiz günlerde Mustafa Ceceli’nin kardeşi Sinan Ceceli ile birlikte yaptıkları yeni şarkısıyla klibini yayınlamıştı.

İki günde 1 milyon izlenme!

Ece Seçkin O La La adının verildiği şarkının klibiyle, iki gün içerisinde 1 milyon defa izlenerek önemli bir başarıya imza attı.

Artık alıştı

Ancak Seçkin, bu gibi başarılara oldukça alışık bir şarkıcı olarak dikkatleri üzerine çekiyor. Ünlü ismin daha önce piyasaya sürdüğü ve kısa sürede hit olan parçaları da hayranlarıyla müzikseverler tarafından oldukça beğenilmişti. Klipler ayrıca izlenme rekorları elde etmişti.

Hoşuna mı Gidiyor şarkısı uçtu gitti

Başarılı isim, Hoşuna mı Gidiyor şarkısına çekilen kliple Türkiye’de en çok izlenen video klipler arasında ilk 5’te yer aldı.

Seçkin’in Adeyyo klibi 110 milyon, Aman Aman klibi 82 milyon, Hoş Geldin Ayrılığa klibi 58 milyon, Follow Me klibi 57 milyon kez izlendi.

In this article