Ece Seçkin makyajsız halini Instagram’dan paylaştı

Son dönemde yıldızı parlayan isimlerden biri olan Ece Seçkin makyajsız halini paylaşarak “Yiyorsa makyajsız halini paylaş” gibi yorumlara cevap verdi. Ünlü şarkıcı, kişisel Instagram hesabı üzerinden makyajsız bir...

1
1

Son dönemde yıldızı parlayan isimlerden biri olan Ece Seçkin makyajsız halini paylaşarak “Yiyorsa makyajsız halini paylaş” gibi yorumlara cevap verdi.

Ünlü şarkıcı, kişisel Instagram hesabı üzerinden makyajsız bir fotoğrafını paylaşarak bu fotoğrafın altına uzunca bir not düştü.

‘Kadının en önemli makyajı…’

Seçkin, fotoğrafla birlikte yayınladığı notta, “Uzun zamandır ‘Yiyorsa makyajsız halini paylaş’ gibi yorumlar alıyordum. Günlük hayatımda çok makyajlı gezen biri değilim ama Instagram’ı genelde sahne ve kulis fotoğraflarımı paylaşmak amacıyla kullandığım için beni hep makyajla ve kocaman kirpiklerle görüyordunuz. Bence bir kadının en önemli makyajı yüzündeki gülümseyişi ve gözlerindeki pırıltıdır. Beyler size söylüyorum. Bir kadının kaşını, kirğini, boyunu, kilosunu dert edip onları incitmeyin. Bırakın kadınlar gülümsesin, gözleri ışık saçsın. Kızlar size zaten bir şey söylememe gerek yok. Drumu biliyorsunuz.”

On binlerce beğeni

Seçkin’in bu paylaşımı kısa bir süre içerisinde 30 bine yakın kişi tarafından beğenildi. Ünlü isme yüzlerce yorum da geldi.

Ece Seçkin makyajsız halini Instagram hesabı üzerinden takipçileri ile paylaştı ve eleştirilere yanıt verdi

Seçkin, son olarak yeni klibi “O La La” ile gündemdeydi. Genç şarkıcı, Mustafa Ceceli’nin kardeşi Sinan Ceceli ile birlikte imza attığı düet çalışmasıyla iki gün içerisinde Youtube’da 1 milyon izlenmeye ulaşmıştı. Seçkin, aynı zamanda Türkiye’nin en çok dinlenen şarkıcıları arasında ilk 5’te yer alıyor.

In this article