Ece Seçkin’i kızdıran tweet

Genç şarkıcı Ece Seçkin, geçtiğimiz haftalarda “Olsun” isimli slow şarkısına bir klip çekmişti. Beklenen klip, ilk olarak Youtube’daki NetD kanalı üzerinden yayınlanmış ve ardından televizyonda yer alan müzik...

4
4

Genç şarkıcı Ece Seçkin, geçtiğimiz haftalarda “Olsun” isimli slow şarkısına bir klip çekmişti. Beklenen klip, ilk olarak Youtube’daki NetD kanalı üzerinden yayınlanmış ve ardından televizyonda yer alan müzik kanallarında yayınlanmaya başlamıştı.

Kariyerindeki ilk defa bir slow şarkısına klip çeken Seçkin’in bu klibi ilk gününde önemli bir izlenme oranına ulaşmıştı. Seçkin’in klibini 12 saat içerisinde 400 binin üzerinde kişi izlemişti.

Ünlü isimlerden övgüler aldı

Seçkin, yeni şarkısı ile pek çok ünlü isimden de övgüler almıştı. Bunlardan biri olan Işın Karaca, ünlü ismi “Aferin Ece’m… Yolunuz açık, alkışınız bol olsun. Tüm ekibe tebrikler” diyerek tebrik etmişti.

O tweet Ece Seçkin’ı kızdırdı

Öte yandan Seçkin, bu şarkısı ile ilgili olarak bir Twitter kullanısından “Abla senin boyun kısa olduğu için slow şarkı sana hiç yakışmıyor. Bence söyleme” şeklinde bir mesaj aldı.

Bu mesaja sinirlenen Seçkin, takipçisinin tweet’ini de alıntılayarak, “Şimdi ben bu gerizekalıya ne diyeyim?” ifadesini yazdığı bir tweet gönderdi.

In this article