Işın Karaca ve Ece Seçkin arasında kavga çıktı!

Ünlü şarkıcı Işın Karaca ile Ece Seçkin arasında tartışma çıktı. Önce Seçkin, kişisel Twitter hesabından bir açıklama yaptı. Genç şarkıcı yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı: “Vallahi bıktım, billahi...

2
2

Ünlü şarkıcı Işın Karaca ile Ece Seçkin arasında tartışma çıktı. Önce Seçkin, kişisel Twitter hesabından bir açıklama yaptı. Genç şarkıcı yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı:

“Vallahi bıktım, billahi bıktım şu tık mevzunuzdan! Ne tıkmış arkadaş… Kendimden yaşça büyük insanlara saygısızlık yapmaktan çok çekinirim ama bugün Işın Karaca’nın hakkımda “Emek hırsızı” demesi çok gücüme gitti. 3 yıldır kaç konser yaptık, kaç şehir, kaç ülke gezdik. Bütün bunların arasına hatırı sayılır sayıda izlenen 11 video klip sığdırdık. ‘1991 doğumlu bu kız güzel işler yapıyor. Destekleyelim, arkasında duralım” demek yerine ‘Emek hırsızı’ öyle mi? Helal olsun Işın Abla. Ben seni çok seviyorum.”

‘Senin yürüdüğün yol doğruysa…’

Işın Karaca’dan Seçkin’in bu açıklamalarına cevap gecikmedi. Karaca da “Abla reçetesi” başlığı ile şu ifadeleri kullandı:

“Ece’ciğim. Sana ne aktarıldı ya da ne söylendi bilmiyorum. Çünkü ben hiçbir isim vermeden röportaj yaptım. Peki sen neden üstüne alındın? Onu da anlayamadım ya, neyse! 25 yıllık müzisyenim. Ben bir şeyi konuşuyorsam -ki boş konuşmam- kişiselleştirmeye değil, müziğe emek veren herkes için konuşuyorum. Hak ve müzisyenlerin çıkarını korumak ne zaman suç oldu? Kendi televizyon programına davet eden kim? Ben! Yere göğe sığdıramayan kim? Yine ben! Geçen haftalarda şarkını tebrik eden kim? Yine ben! Hatırlatayım istersen… Senin yürüdüğün yol doğru ise zaten üzerine alınacak bir durum yok ortada. Selametle Ece’m…”

In this article