[sam_zone id=1]

Ece İncebay nasıl zayıfladığını anlattı

Şahan Gökbakar imzalı Recep İvedik serisinin 4. filmi olan Recep İvedik 4’te fazla kiloları ile dikkat çeken Ece İncebay, fazla kilolarını vermeye nasıl karar verdiğini açıkladı. Şahan Gökbakar’ın...

55
55

Şahan Gökbakar imzalı Recep İvedik serisinin 4. filmi olan Recep İvedik 4’te fazla kiloları ile dikkat çeken Ece İncebay, fazla kilolarını vermeye nasıl karar verdiğini açıkladı.

Şahan Gökbakar’ın hayat verdiği ve kısa bir süre sonra 7 milyon seyirciye ulaşarak sinema tarihi rekoru kıran “Recep İvedik 4” filminde fazla kiloları ile dikkat çeken Ece İncebay, katıldığı bir programda fazla kilolarını vermeye nasıl karar verdiğini açıkladı.

Yeni görüntüsü ile görenleri şaşırtan İncebay, ‘Renkli Sayfalar’ adlı programda verdiği kilolara dair çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Annesinin yanına giderek ameliyat olmak istediğini söyleyen İncebay, kilo vermek için ameliyat olmak istediğini bu kararı almasında görüntüden ziyade sağlık sorunlarının da etkili olduğunu belirtti.

Ameliyat’a girme kararı aldığını açıklayan İncebay, operasyon öncesinde çok fazla korktuğunu, tiroid bezlerinin çalışmadığını ayrıca şekerinin de yükselmeye başladığını sözlerine ekledi.

recep-1

Ece İncebay 52 bedenden 38 bedene düştü

Eski hali ile yeni halini kıyasladığında çok fazla değişim olduğunu kendisinin de gördüğünü belirten İncebay, 52 bedenden 38 beden’e düştüğünü söyledi.

Verdiği kilolar ile yürüyüşünün ve duruşunun değiştiğini ifade eden İncebay, televizyonda filmi gördüğü zaman eski haline hayret ettiğini belirtti.

Kilo verme sürecinde spor yapmadığını çünkü üşengeç biri oldupğunu söyleyen İncebay, sağlık sorunları yaşamayan insanların böyle bir ameliyata kalkışmamaları gerektiğini belirtti.
Recep İvedik 4 filmi için Maldivlerde bulunduklarını da sözlerine ekleyen İncebay, kendisine göre güzel paralar kazandığını ve Şahan ile tekrar çalışmak istediğini ifade etti.

In this article