[sam_zone id=1]

Ece Erken’den Gülben Ergen’e cevap!

Ünlü isim Ece Erken Gülben Ergen’in eski eşi Erhan Çelik’le ilgili hakkında çıkan iddilara sert yanıt verirken, Gülben Ergen’e de seslendi. Ece Erken Gülben Ergen’e seslendi Gülben Ergen’in...

97
97

Ünlü isim Ece Erken Gülben Ergen’in eski eşi Erhan Çelik’le ilgili hakkında çıkan iddilara sert yanıt verirken, Gülben Ergen’e de seslendi.

Ece Erken Gülben Ergen’e seslendi

Gülben Ergen’in eski eşi Erhan Çelik’le aşk dedikodularına maruz kalan ünlü isim Ece Erken, Gülben Ergen’e seslenerek: “Yalnız başına mücadele eden bir kadın olarak beni en iyi senin anlaman gerekiyordu” dedi.

Gülben Ergen’in eski eşi Erhan Çelik’e “platonik aşk beslediği” şeklinde haberler yapılmış, Erken bu iddialara çok sert cevap vermişti. İddiaların kesilmeden devam etmesi üzerine ünlü isim Erken, “Benden izin alınarak paylaşılmış oğlumun fotoğrafı ve sadece ‘bey’ diye hitap edip, iş konuştuğum birine platonik âşık yaptınız, yuva yıktırdınız! pardon siz hangi kafayı yaşıyorsunuz” şeklinde bir açıklamada bulundu.

ece-gulben-erhan

Gülben Ergen’in Erken ile ilgili, “Güzel kız takma kafana böyle şeyleri. Oğlunla yaşamın tadına keyfine var. Ben her türlü desteğimle yanındayım” ifadesini kullanmasını üzerine Erken de Ergen’e”En ufak alakamın olmadığını bildiğin halde hiç açıklama yapmadın” dedi.

İşte Erken’in açıklaması

Erken, “Keşke haber çıkar çıkmaz açıklama yapsaydın, çok kırıldım, çok üzüldüm, sabahtan beri gözyaşım dinmedi… En ufak alakamın olmadığını bildiğin halde hiç açıklama yapmadın. Geç oldu ama yine de teşekkür ederim, yalnız başına mücadele eden bir kadın olarak beni en iyi senin anlaman gerekiyordu” dedi. Ardından Erken, teşekkür etti.

Ünlü sunucunun bu paylaşımının ardından Ergen de yorumda bulunarak, “Güzel kız takma kafana böyle şeyleri… Oğlunla yaşamın tadına keyfine var. Ben her türlü desteğimle yanındayım” dedi.

Bu yorumun ardından ünlüsunucu Erken, Ergen’e yanıt vererek, “Keşke haber çıkar çıkmaz açıklama yapsaydın, çok kırıldım, çok üzüldüm, sabahtan beri gözyaşım dinmedi… En ufak alakamın olmadığını bildiğin halde hiç açıklama yapmadın. Geç oldu ama yine de teşekkür ederim, yalnız başına mücadele eden bir kadın olarak beni en iyi senin anlaman gerekiyordu, teşekkür ederim.” dedi.

ece-erken-instagram

In this article