Ece Erken: Keanu Reeves’e aşığım

Serkan Uçar ile girdiği polemiklerle adından son dönemde sıkça bahsettiren Ece Erken Keanu Reeves adlı sanatçıya aşık olduğunu söyledi. Ece aşkını itiraf etti Bir etkinliğe katılmak için Ankara’ya...

1
1

Serkan Uçar ile girdiği polemiklerle adından son dönemde sıkça bahsettiren Ece Erken Keanu Reeves adlı sanatçıya aşık olduğunu söyledi.

Ece aşkını itiraf etti

Bir etkinliğe katılmak için Ankara’ya giden ünlü sunucu Ece Erken, Instagram hesabından bir yayın yaptı. Hayranlarıyla yayını paylaşan Erken, takipçilerinin sorularına da cevap verdi.

Takipçilerinin sorduğu soruları atlamamaya özen gösteren ünlü sunucu Erken, dün vizyona giren ‘John Wick 2’ filmine en kısa sürede gideceğini belirtti. Canlı yayında açıklamalar yapan Erken, “Keanu Reeves’e aşığım” dedi.

Ece Erken kaç yaşında?

Türkiye’nin en ünlü sunucu ve televizyon programcılarından biri olan Ece Erken’in yaşı çok merak ediliyordu. Yılların eskitemediği bir isim haline gelen Erken 11 Mayıs 1978 doğumludur ve 39 yaşındadır. Çorlu’da doğan ünlü isim, baba tarafından Samsun’ludur. Babasının subay olmasından dolayı çeşitli illeri gezen Erken’in, bu geziler sayesinde çok şey öğrendiği daha önce belirtilmişti. Sunuculuk kariyerine 12 yaşında başlayan ünlü isim, sırasıyla Ankara’da Radyo Vizyon’da ve Radyo Genç’te çalıştı. Daha sonra İstanbul’a gelerek burada Kral TV’de işe başladı.

Kral TV’den sonra ise, Metropol FM, Alem FM, Show Radyo gibi ünlü yayın organlarında program sunan ünlü isim, son olarak Radyo Viva’da çalıştı. Televizyonculuğa ise StarTV’de başlayan ünlü isim, Türkiye’nin en sevilen isimlerinden biri haline geldi. Yıllarıdır yaptığı programlarla beğenilen bir kişi olan Erken, kariyerine son hızla devam etmektedir.

In this article