[sam_zone id=1]

Ece Erken’den Instagram takipçilerine teşekkür

Ünlü sunucu ve televizyoncu Ece Erken Instagram hesabında 1.5 milyon takipçiye ulaştı. Erken, sevincini karlı bir günde çektirdiği slow-motion bir video ile paylaştı. Ünlü sunucu, 1.5 milyona özel...

218
218

Ünlü sunucu ve televizyoncu Ece Erken Instagram hesabında 1.5 milyon takipçiye ulaştı.

Erken, sevincini karlı bir günde çektirdiği slow-motion bir video ile paylaştı. Ünlü sunucu, 1.5 milyona özel olarak hazırladığı bu videoyu paylaşırken, şu ifadeleri kullandı:

‘Hepsinden Allah razı olsun’

“Şu an sabah 7.00… Hep paylaşımarımda belirttim, hep de belirteceğim. Küçücük yaşta başladım mesleğime, evlerinize, iş yerlerinize beni konuk ettiniz. Beraber büyüdüklerim, büyüttüklerim, ellerinden, gözlerinden öptüğüm nine ve dedelerimle senelerdir beraberiz. Beni kızı yerine, ablası, kardeşi yerine koyanlar… Hepsinden Allah razı olsun. Ettiğiniz güzel dualarla da mesleğimde güzel bir isim yaptım. Takip edilme sayısı hiçbir zaman mevzu bahis olmadı, artsın diye çabam olmadı. Reklam verenler, takibe takip yazanlar engellendi. Hep az ve öz olalım dedim ama bugün o kadar engele rağmen 1.5 milyon olduk. Tüm takip eden, kalbi kirlenmemiş, temiz yürek ve düşüncelilere sonsuz sevgi ve saygılarımla”

Erken’in bu gönderisine yüzlerce yorum geldi.

ece

In this article