[sam_zone id=1]

Ece Erken ile Serkan Uçar uzlaştılar

Olaylı bir şekilde evliliklerini bitiren Ece Erken ile Serkan Uçar, aralarındaki buzları eriterek uzlaşmaya başladılar. Eski çift çocukları için aralarındaki buzları eritme kararı aldılar. Erken,Serkan Uçar’ı ilgisizlikle suçlamıştı...

93
93

Olaylı bir şekilde evliliklerini bitiren Ece Erken ile Serkan Uçar, aralarındaki buzları eriterek uzlaşmaya başladılar. Eski çift çocukları için aralarındaki buzları eritme kararı aldılar.

Erken,Serkan Uçar’ı ilgisizlikle suçlamıştı

Ece Erken eski eşi Serkan Uçar’ı ayrıldıktan sonra çocukları ilgilenmediği için suçlamıştı. Şimdilerde aralarında bir yumuşa olan eski çift olaylı bir şekilde boşanmışlardı.

ece-erken-eski-esi

Boşandıktan sonra son olarak Erken, Uçar’ı 3 yaşındaki çocuklarına ilgisiz kalmakla suçlayıp, velayetin düzenlenmesi için dava açmayı gündeme getirmesiyle olay olmuştu.

Aşk bitti, arkadaşlık kaldı

Eski çift, anne ve baba görevlerini problemsiz ve uzlaşmalı olarak yerine getirme konusunda anlaştılar. Ceylan Çapa ile 8 aylık ilişkisini noktaladıktan sonra oğluna daha çok vakit ayırma kararı alan Uçar, son olaylardan sonra Erken ile ilişkisini düzelterek aradaki buzları eritti.

Ece Erken kimdir?

Ece Erken 11 Mayıs 1978’de Çorlu’da doğdu. Türk televizyon sunucusu ve ekran yüzüdür.
Subay olan babasının tahinleri ile birlikte Ağrı, Ankara, Kıbrıs gibi çeşitli yerlerde yaşadı. Beşiktaş Atatürk Anadolu Lisesi’ni bitirdi.

Sunuculuk işine 12 yaşında Kınrıs’ta bir radyoda başlayan Erken, sonra çeşitli radyolarda görev aldı. İstanbul’a gelmesiyle Kral TV’de ve ardından ünlü radyo kanallarında sunuculuk yapan Erken tüm Türkiye tarafından kısa sürede tanındı.

In this article