Ebru Yaşar’dan Necat Gülseven’e ilginç hediye

Ebru Yaşar’ın eşi, karısından aldığı hediyeye çok şaşırdı. Anne olmaya hazırlanan ünlü şarkıcı Ebru Yaşar, eşine parmak izi hediye etti. Yaşar, eşine ilginç bir hediye verdi Ünlü şarkıcı...

2
2

Ebru Yaşar’ın eşi, karısından aldığı hediyeye çok şaşırdı. Anne olmaya hazırlanan ünlü şarkıcı Ebru Yaşar, eşine parmak izi hediye etti.

Yaşar, eşine ilginç bir hediye verdi

Ünlü şarkıcı Ebru Yaşar, eşi Necat Gükseven’e alışılmışın dışında bir hediye verdi. Anne olmak için sayılı günleri kalan ünlü isim, 2015 yılında evlendiği Gülseven için parmak izlerinden bir hediye yaptırdı.

Parmak izli hediye verdi

Geçen hafta yeni yaşını kutlayan Gülseven, eşi Yaşar’dan ilginç bir hediye aldı. Ünlü şarkıcı Yaşar, eşine kol düğmesi hediye etti. Ancak bu kol düğmeleri bilinenin aksine biraz değişikti. Ünlü isim kol düğmelerinin üzerine parmak izlerini işletmişti. Yaşar, eşine verdiği hediyeyi, “sana senin gibi eşsiz bir hediye vermek istedim, eşsiz ve iz bırakan” notuyla verdi. Eşinin doğum gününü kutlayan Yaşar, bu hediyeyle herkesi şaşırttı.

Ebru Yaşar kaç yaşında?

Ünlü şarkıcı Ebru Yaşar bilindiği gibi 2015 yılında evlendi. Evelendikten sonra magazin dünyasından uzak kalmayı tercih eden Yaşar, yine de ara ara haber olmaktan kaçınamayan bir isim. Ünlü isimin evlenmesinin ardından Yaşar’ın nerede olduğu ve ne yaptığı gibi sorular çok merak ediliyordu. Bu sorulardan biri de Yaşar’ın kaç yaşında olduğuydu. Ebru Yaşar kaç yaşında diye merak ediliyordu. Ünlü şarkıcı Yaşar, 8 Ağustos 1978 doğumludur ve 39 yaşındadır. Geçtiğimiz günlerde eşinin doğum gününü kutlayan Yaşar, son olarak eşine aldığı hediyeyle gündeme geldi.

In this article