[sam_zone id=1]

Ebru Polat yemek teklifini reddetti

Güzelliği ile büyüleyen Ebru Polat, bir hayranı tarafından gelen yemek teklifini önce kabul etti ancak sonradan fikir değiştirdi. Önce kabul etti Şarkıcı Ebru Polat’a hayran olan bir iş...

70
70

Güzelliği ile büyüleyen Ebru Polat, bir hayranı tarafından gelen yemek teklifini önce kabul etti ancak sonradan fikir değiştirdi.

Önce kabul etti

Şarkıcı Ebru Polat’a hayran olan bir iş adamı Instagram’dan mesaj atarak “Sizinle bir akşam yemeği karşılığı seçtiğiniz bir yardım kuruluşuna 100 bin dolar bağışlamaya hazırım” demişti. Ebru Polat teklifi önce kabul etti.

Şarkıcı Ebru Polat’a geçen Aralık’ta bir hayranı Instagram hesabından şu teklifte bulunmuştu:

“Benimle bir akşam yemeği yersen, istediğin yardım kuruluşuna 100 bin dolar bağış yaparım!”

Geri adım attı

Davete “Aldığım en güzel teklif” yanıtını veren Ebru Polat şimdi geri adım attı. Nedenini ise şöyle açıkladı: “O hayranımla buluşmaktan vazgeçtim. Baktım ki fazla ısrarcı. Gözüm korktu!”

Ebru Polat’ın müzik kariyeri

Avukatlığı bırakıp kariyerini müzik üzerine kurmaya karar verdikten sonra Londra’ya giden Polat, bu şehirde bulunan sanat akademisi Royal Akademi’de müzik eğitimi aldı. Türkiye’ye döndükten sonra 2009 yılında ilk EP albümü olan “Çok Geç”’i piyasaya sürdü. Albümün ismiyle aynı olan “Çok Geç” şarkısının sözü ve müziği Sezen Aksu’ya ait. Bu şarkı dışında Sezen Aksu’nun “Seni Yerler” şarkısını da tekrar yorumladı. 2010 yılında “Kalp Ayazı” albümünü yayımladı. Albümün içerisinde Serdar Ortaç, Fettah Can, Murat Güneş, Sezen Aksu’nun şarkıları yer aldı. Ayrıca albümde Polat’ın sözü ve müziği kendine ait olan “Delikanlı Kız” şarkısı da yer aldı.

Sezen Aksu’nun şarkısına yorumladı

2011’de “Dinle 2011” albümünü yayımladı. Albümde Sezen Aksu’nun “Haydi Git” şarkısına yorumladı. Onun dışında albümde “Mutlu Ol Yeter” ve “Artık Sevmeyeceğim” şarkılarının cover’larına yer verdi. Sonrasında aynı yıl içerisinde “Olanlar Oldu” single’ı müzikseverlere sundu. 2012’de “Kaçın Kurasıyım” EP’sini yayımladı. Sözlerini Aysel Gürel’in müziğini Mehmet Erbil Savaş’ın yaptığı “Hani Dünya Tatlısı” şarkısını tekrardan yorumladı. 2013 yılında “Günaha Davet” ve “Hediyem Olsun” single’larını piyasaya sürdü. 2015’te ise “Çilli Bom” şarkısını tekrardan yorumlayarak müzikseverlere sundu. 7 Nisan’da 9 şarkının yer aldığı “9 Hit” albümünü yayımladı. Albümde Serdar Ortaç, Altan Çetin, Onurr,[kaynak belirtilmeli] Alper Narman, Murat Güneş, Gökhan Tümkaya, Hüseyin Cebişci ve Efe Demiryoğuran gibi isimlerin şarkıları yer aldı.

In this article