[sam_zone id=1]

Ebru Gündeş’ten şaşırtan karar

Başarılı şarkıcı Ebru Gündeş‘in ileride sıkıntı çekmemek için harcamalarını kontrol altına aldığı iddia edildi. Kanal D‘de yayınlanan ‘Renkli Sayfalar‘ programında gündeme gelen haber şöyle; Son olarak boşanma kararını...

69
69

Başarılı şarkıcı Ebru Gündeş‘in ileride sıkıntı çekmemek için harcamalarını kontrol altına aldığı iddia edildi.

Kanal D‘de yayınlanan ‘Renkli Sayfalar‘ programında gündeme gelen haber şöyle; Son olarak boşanma kararını askıya aldığı haberleriyle gündeme gelen Ebru Gündeş, ekonomik açıdan kendisini rahat ettirecek birçok önlemler aldı.

Tarifeli uçak kullanıyor

Eskiden ünlü modacıların tasarımlarını takip eden ünlü sanatçı, her konserinde farklı kıyafetler giyerdi. Sahnede kullandığı kıyafetleri bir kez giydikten sonra kenara atmıyor. Tekrar tekrar giyiyor. Lüks takı ve ayakkabı almaya da ara veren Ebru Gündeş önceden özel uçağıyla konsere giderken şimdilerde tarifeli uçak kullanıyor.

Alışverişe ara verdi

Lüks eşyalarla döşenmiş Kanlıca’daki yalısını bırakan ünlü şarkıcı, Kemerburgaz’daki mütevazı evinde yaşamını sürdürecek. Kış alışverişine 400 bin lira yatıran, her ay gardırobunu yenileyen, girdiği mağazaya 100 bin lira bırakan şarkıcı, artık alışverişe ara verdi. Özel davetler almasına rağmen pahalı ve lüks mağazalara uğramayan Gündeş, çalışanlarının sayısını da azalttı.

In this article