Ebru Gündeş kilo aldı

Etiler’de dostlarıyla yemek yiyen ve çıkışta gazetecilere yakalanan ünlü şarkıcı ve yorumcu Ebru Gündeş kilo almış yorumlarına maruz kaldı. Ebru Gündeş kilo mu aldı? Etiler’de dostlarıyla ziyafet çeken...

3
3

Etiler’de dostlarıyla yemek yiyen ve çıkışta gazetecilere yakalanan ünlü şarkıcı ve yorumcu Ebru Gündeş kilo almış yorumlarına maruz kaldı.

Ebru Gündeş kilo mu aldı?

Etiler’de dostlarıyla ziyafet çeken ünlü şarkıcı ve yorumcu Ebru Gündeş, çıkışta basın mensuplarına yakalandı. Gündeş’in şiş yüzünü gören basın mensupları, ünlü sanatçının kilo aldığı yorumunda bulundular. Muhabirlere el sallayan Gündeş’in, neşeli olduğu görülüyordu. Nisan ayında yeni albümünü çıkaracak olan ünlü şarkıcı gülen yüzüyle dikkat çekti. Ünli şarkıcının önümüzdeki günlerde eşi Reza Zarrab’ı ziyaret etmek için ABD’ye gideceği söyleniyor.

Ebru Gündeş kaç yaşında?

Türkiye’nin en sevilen şarkıcı ve yorumcularından biri olan Ebru Gündeş kaç yaşında sorusu yıllardır soruluyor. Eskittiği yıllara rağmen hala formunu koruyan Gündeş 12 Ekim 1974 doğumludur. Ünlü şarkıcı gündeş 43 yaşının içinde bulunmakta ve fiziği ile yaşı arasındaki uzaklığa dikkat çekmektedir.

Sefaköy Lisesi mezunu olan Gündeş, iş hayatına konfeksiyonlarda çalışarak başladı. Burada Neşe Demirkat ile tanışan Gündeş, Koral Sarıtaş ile Selçuk Tekay’ın bulunduğu Marş Müzik Yapım ile anlaşmaya vardı. Hayatı bu noktadan sonra değişen Gündeş, albümünü çıkarmadan önce Emel Sayın’a vokalistlik yapmıştır.

İlk evliliğini 16 yaşındayken Hamdi Vardar ile, ikinci evliliğini de 2002 yılında avukat Ömer Durak ile yapan Gündeş daha sonraki evliliğini ise İran Azerisi Rıza Sarraf ile yapmıştır. Adı çeşitli olaylarla anılan Sarraf ile olan evliliği çok konuşulmuştur. 20
1993 yılında Tanrı Misafiri adlı ilk albümü piyasaya çıkaran ünlü isim ardından albümlerine yenilerini eklemiştir. Her albümüyle daha çok seven kitlesi elde eden ünlü şarkcı, kariyerine tam gaz devam etmektedir.

In this article