[sam_zone id=1]

Sürpriz isim Diriliş’te! Ertuğrul’a dönüyor!

Diriliş Ertuğrul dizisi kötü karekteri Çağdaş Onur Öztürk nihayet diziye katılıyor. Ünlü isim 3 ay önce attan düşerek yaralanmış ve diziye ara vermişti. Diriliş Ertuğrul dizisi sevenlerinin merakla...

129
129

Diriliş Ertuğrul dizisi kötü karekteri Çağdaş Onur Öztürk nihayet diziye katılıyor. Ünlü isim 3 ay önce attan düşerek yaralanmış ve diziye ara vermişti.

Diriliş Ertuğrul dizisi sevenlerinin merakla beklediği yeni düşman nihayet diziye katıldı. 3 ay önce attan düşerek yaralanan Çağdaş Onur Öztürk, dizide Tefkur’un sağ kolunu canlandıracak.

3 ay önce attan düşerek diziye ara veren ünlü oyuncu Çağdaş Onur Öztürk, iyileşti. Diziye ana düşman olarak dönen Öztürk, sevenlerini sevindirerek meraklandırdı. Nefes kesen fragmanla, hayranlarını bir hayli meraklandıran ünlü dizi Diriliş, yepyeni dekor ve yeni yüzlerle sevenlerinin karşısında olacak.

dirilis-ertugrul-oyuncu

Öztürk, Vasilyus karakterini canlandıracak

Yeni bölümde Tefkur’un has adamı olan Vasilyus karakterini canlandıracak olan Çağdaş Onur Öztürk, diziye tekrar döneceği haberleriyle sevenlerine rahat bir soluk aldırdı.

Çağdaş Onur Öztürk kimdir? Çağdaş Onur Öztürk kaç yaşında?

16 Ağustos 1979 senesinde dünyaya gelen Çağdaş Onur Öztürk 37 yaşındadır. Aslen Sivaslı olan ünlü oyuncu, şimdilerde Diriliş dizisinin kötü karakteri olan Vasilyus’u canlandırmaktadır. Ünlü oyuncu Öztürk, Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuarı Sahne Sanatları bölümünden mezundur. Sırasıyla; Gazi, Sakarya Fırat, Kuzey Güney, Böyle Bitmesin, Kendine İyi Bak ve Aşktan Kaçılmaz gibi dizilerde rol alan Öztürk, Kuzey Güney adlı dizide geniş bir kitle tarafından tanınmıştır.

Ünlü oyuncu Öztürk, son olarak TRT 1’de yayınlanan Diriliş Ertuğrul dizisinde Vasilyus karakterini canlandırmaktadır.

Diriliş “Ertuğrul” dizisi yeni dekoru ve yeni oyuncularıyla Çarşamba 20:00’de TRT 1 ekranlarında olacak.

In this article