Ünlü oyuncu Dilara Öztunç Dubai’ye gitti

Bir süredir ekranlardan uzak olan oyuncu Dilara Öztunç, soğuk havalardan sıkılınca soluğu Dubai’de aldı. Sosyal medyadan paylaştı Fotoğrafçı sevgilisi Umut Kızıltan ile denizin ve güneşin tadını çıkaran Öztunç,...

3
3

Bir süredir ekranlardan uzak olan oyuncu Dilara Öztunç, soğuk havalardan sıkılınca soluğu Dubai’de aldı.

Sosyal medyadan paylaştı

Fotoğrafçı sevgilisi Umut Kızıltan ile denizin ve güneşin tadını çıkaran Öztunç, çektiği fotoğrafları sosyal medya hesabından takipçileri ile paylaştı. Dilara Öztunç’un renkli kareleri onlarca beğeni aldı.

Dikkat çeken ayrıntı

Öztunç, 27 yaşına bastığında sevgilisi son model bir otomobil hediye almıştı. Öztunç’un otomobilinin ismine ve doğum tarihine özel bir plaka hazırlanmış olması dikkat çekmişti. İki aşık her fırsatlarında tatile gitmeyi ihmal etmiyor ve Instagram’dan da bol bol fotoğraflar paylaşıyor.

Dilara Öztunç kimdir?

17 Mart 1989 tarihinde İstanbul’da doğan Öztunç öğrenimine üniversitede devam etmektedir. Hayatı boyunca İstanbul’da olan oyuncu şu anda Maltepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesinde burslu olarak oyunculuk okuyor. Aslında hem okuyor hem çalışıyor diyebiliriz çünkü yıllardan beri kendisini dizilerde görüyoruz. Özellikle kendisini Küçük Sırlar dizisinde Heves rolüyle tanıyoruz. Bir ara profesyonel olarak da voleybol oynayan oyuncu aynı zamanda 2008 yılında düzenlenen bir güzellik yarışmasında da Türkiye üçüncülüğü kazanmıştır.

In this article