Dilan Çıtak görenleri şaşkına uğrattı!

‘Recep İvedik 5’ filminin önceki gün yapılan galasına katılan ünlü şarkıcı ve yorumcu Dilan Çıtak saçları ile görenleri şoka uğrattı. Ünlü şarkıcı Dilan Çıtak’ı görenler inanamadı ‘Recep İvedik...

3
3

‘Recep İvedik 5’ filminin önceki gün yapılan galasına katılan ünlü şarkıcı ve yorumcu Dilan Çıtak saçları ile görenleri şoka uğrattı.

Ünlü şarkıcı Dilan Çıtak’ı görenler inanamadı

‘Recep İvedik 5’ filminin önceki gün yapılan galasına İbrahim Tatlıses’in kızı Dilan Çıtak da katıldı. Ünlü şarkıcı Çıtak gala da saçlarıyla gören herkesi şaşkına uğrattı.

Oyunculuk teklifleri aldığını açıkladı

Ünlü şarkıcı sık sık oyunculuk teklifleri aldığını belirtti. Yeni albüm çalışmaları ilgili de konuşan ünlü isim, tekliflerin geldiğini ve nisan ayına kadar da single çalışmasını tamamlamaya çalıştığını ifade etti.

Çıtak, galaya tek başına katıldı

Galaya tek katılan ünlü şarkıcı, sevgilisi hakkında da yorumlarda bulundu. Sevgilisi Levent Dörter hakkında konuşan ünlü isim, Dörter’in yurt dışında turnede olduğunu söyleyerek düğünün yaza doğru planlandığını sözlerine ekledi.

Çıtak: Bana Bonus diyorlar

Çıtak, tarzıyla ilgili de yorumlarda bulundu. Gazetecilerin saçlarının kabarıklığını sorması üzerine ünlü isim bu konuda da fikirlerini söyledi. “Bana ‘Bonus’ diyorlar diyen ünlü isim, kendi saçlarının brokoli olduğu şakasını yaptı. Saçlarını 20 dakikada yaptığını ve bu iş için fazla zaman ayırmadığını da söyleyen Çıtak, görenleri şaşırttı.

Çıtak: Saçlarımı 20 dakikada yaptım

Saçlarımı 20 dakikada yaptığını söyleyen Çıtak, klipte ve fotoğraf çekiminde kuaför kullandığını başka zamanlarda ise saçlarını hep kendisinin yaptığını ifade etti.

Dilan Çıtak kaç yaşında?

İbrahim Tatlıses’in kızı olan Dilan Çıtak kaç yaşında diye merak ediliyordu. Ünlü şarkıcı Çıtak 1989 doğumludur ve 28 yaşındadır. İstanbul’da doğan ünlü isim çok küçük yaşlarda müzikle uğraşmaya başlamıştır.

In this article