[sam_zone id=1]

Didem Soydan Arda Turan’ın yanına mı gitti?

Son günlerde adı sıkça milli futbolcu Arda Turan ile anılan manken Didem Soydan, önceki gün TK 1855 sefer sayılı THY uçağıyla saat 15.00’te Barcelona’ya uçtu. Kafaları karıştıran yolculuk...

71
71

Son günlerde adı sıkça milli futbolcu Arda Turan ile anılan manken Didem Soydan, önceki gün TK 1855 sefer sayılı THY uçağıyla saat 15.00’te Barcelona’ya uçtu.

Kafaları karıştıran yolculuk

Atatürk Havaalanı’nda objektiflere yakalanan Didem Soydan’ın Arda Turan’ın futbol oynadığı Barcelona’ya gitmesi kafaları karıştırtı.

Business Class bölümünde uçan Didem Soydan’ın tanınmamak için şapka ve gözlük taktığı görüldü.

İddiaları yalanlamıştı

Güzel mankenin geçtiğimiz hafta bir gece kulübünde Barcelona FC takımında oynayan Arda Turan’la yakınlaştığı iddia edilmişti. Soydan haberleri, “Sadece iki dakika sohbet ettik” diyerek yalanlamıştı.

8125629

Didem Soydan kimdir?

Türk model ve dizi oyuncusu Didem Soydan, 1984 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Bulgaristan ve Yunanistan göçmeni bir ailenin kızı olan soydan üniversite yıllarında çalıştığı mağazada modacı Ümit Ünal tarafından keşfedilir. İki saat sonra Ümit Ünal’ın yardımcılarından birileri bir ay sonra olacak olan defileye çıkıp çıkmayacağını sorarlar. Bir ay sonra La Russie defilesinde yer alır. Defile de birçok fotoğrafçı ve tasarımcı tarafından fark edilir ve hayatının dönüm noktası bu şekilde olmuştur.

İşte farkedildiği defile…

Podyuma adımını ilk kez 2004 yılında henüz 20 yaşındayken La Russie defilesiyle atan Soydan bu defilede birçok ünlü modacı ve fotoğrafçı tarafından beğeni toplamıştır. Koç burcu olan Soydan, bir açıklamasında burcunun tüm özelliklerini taşıdığını itiraf etmiştir.

Kariyerinde hızlı ilerledi

Modellik kariyerinde hızlı adımlarla ilerleyen Didem Soydan Türkiye’nin birçok ünlü modacısıyla birlikte çalışmış ve tasarımlarını podyumda taşıma fırsatı bulmuştur. İstanbul’da düzenlenen moda haftaları kapsamındaki Fashion Week defilelerinde tasarımcıların en çok tercih ettiği modeller arasında yer alan Soydan, birçok defilede de baş mankenlik yapmıştır. Soydan modellik kariyerinin yanı sıra Star TV’de yayınlanan Aramızda Kalsın ve ATV ekranlarında yayınlanan Uçurum dizilerinde de rol almıştır.

Altn Küre’ye gitti

Şarkıcı Can Bonomo’yla olan ilişkisi ile medyada yankı uyandıran Didem Soydan, 2013 yılının aralık ayında Turkcell’in davetlisi olarak Golden Globe (Altın Küre) Ödül Töreni’ne gitmiştir.

Koç burcu

Didem Soydan karanlıktan korktuğunu söylemiştir. Kişilerin hakkını savunması için asi olması gerektiğini vurgulamıştır. Çabuk sinirlenen biri olduğunu da söylemiştir. Koç burcudur. 2013 yılında uçurum dizisinde yer almıştır.

İlk Türk manken

Didem Soydan 1 Nisandaki İtalya da yapılan Uluslararası Calzedonia Summer Show defilesinde yer almıştır. Genç manken uluslararası bir defile de ilk kez yer almıştır. Calzedonia Summer Show da podyuma çıkan ilk Türk mankendir. Bu olay ile kariyerinde büyük bir başarıya imza atmıştır.

In this article