[sam_zone id=1]

Derya Şensoy’u ağlama krizine sokan olay neydi?

Kardeşiyle Cihangir’de bir mekana giden Derya Şensoy eski sevgilisi ile karşılaştı. Sevgilisinin yüzüne bakmamasına sinirlenen Şensoy ağlama krizine girip mekanı terk etti. Birce Akalay ile Sarp Levendoğlu’nun boşanmasına...

77
77

Kardeşiyle Cihangir’de bir mekana giden Derya Şensoy eski sevgilisi ile karşılaştı. Sevgilisinin yüzüne bakmamasına sinirlenen Şensoy ağlama krizine girip mekanı terk etti.

Birce Akalay ile Sarp Levendoğlu’nun boşanmasına neden olarak gösterilen Derya Şensoy’a eski sevgili darbesi geldi.

Cihangir’de bir mekandaydı

Güzel oyuncu önceki gece, kardeşi Ferhan Şensoy’la kafa dağıtmak için Cihangir’de bir mekana gitti.

Yeni kız arkdaşıyla gördü

Kısa bir süre sonra, Şensoy’un kasım ayında ayrıldığı meslektaşı Seçkin Özdemir de yeni kız arkadaşı ve bir grup arkadaşıyla mekâna geldi. Yakınlardaki bir masada oturan gruptan yakışıklı oyuncu, “Dost olarak ayrıldık” dediği sevgilisine selam bile vermedi.

Ağlayarak mekandan çıktı

Habertürk’ün haberine göre Seçkin Özdemir’in yüzüne bakmamasına sinirlenen Derya Şensoy, ağlama krizine girdi. Hüngür hüngür ağlayan güzel oyuncu, kardeşinin kolunda kulüpten çıktı.

Evlilik derken ayrıldılar

Seçkin Özdemir ve Derya Şensoy tutkulu bir aşk yaşamış, ilişkilerinin evliliğe doğru gedeceği tahminleri yapılırken sürpriz bir kararla yollarını ayırmışlardı.

8171139

Derya Şensoy’un hayatı

Dizi, tiyatro ve sinemaların usta isimlerinden olan Derya Baykal ile Ferhan Şensoy’un kızları olarak dünyaya gelen Şensoy, her ne kadar ailesinin etkisinde olsa da başarılı bir oyuncu olarak ekranlarda yerini sağlamlaştırmış durumdadır. Bugüne kadar oyunculuk kariyerine adım atmadan önce ailesi ile tanıdığımı Şensoy, günümüzde daha çok oyunculuk yönü ile ön plana çıkmaktadır.

1990 tarihinde dünyaya gelen yeni dönem genç oyuncular arasında yer alan Derya Şensoy, anne ve babasında olduğu gibi kariyerini oyunculuk üzerine yoğunlaştırmış ve kısa sürede tanınmayı başarmıştır. Dönem dizisi olarak TRT ekranlarında yayınlanan doksanlar dizisinde ön plana çıkan isimlerden olmayı başaran Derya Şensoy, aynı zamanda eğitimini de sürdürmektedir.

In this article