[sam_zone id=1]

Deniz Çakır: Beni sevmeyin!

Deniz Çakır, kendinin tatil yaptığı için iki haftadır ‘Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz‘ dizisinin yayınlanmadığını söyleyenlere tepki gösterdi. ABD’de tatil yapan Deniz Çakır’a dizinin fanatikleri fena yüklenmiş, oyuncunun iki...

99
99

Deniz Çakır, kendinin tatil yaptığı için iki haftadır ‘Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz‘ dizisinin yayınlanmadığını söyleyenlere tepki gösterdi.

ABD’de tatil yapan Deniz Çakır’a dizinin fanatikleri fena yüklenmiş, oyuncunun iki haftadır ekranlarda olmamasını bu tatile bağlamışlardı. Bu eleştirilere ünlü oyuncu tepki gösterdi.

Yılbaşı tatilini uzatıp, biraz daha dinlenmek istediğini belirten Çakır ağır eleştiriler aldı. Ünlü oyuncu bu eleştirilere sessiz kalmayarak takipçilerinden gelen eleştirilere, “Bence siz beni sevmeyin. Çünkü ben pek sevmedim” sözleriyle rest çekti.

Yılbaşı tatilini fırsat bilip soluğu ABD’de alan Çakır, Broadway’de ‘The Present’ oyununu izledi. Oyuncunun bu gezisi takipçilerinin gözünden kaçmadı ve olanlar oldu.

deniz-cakir-tepki

Çakır tepki gösterdi

Dizinin fanları, dizinin iki haftadır ekranlarda olmamasını Çakır’ın tatilde olmasına bağladılar. Sosyal medyada yapılan eleştirilerin ardı arkası kesilmeyince ünlü oyuncu Çakır, takipçilerine tokat niteliğinde bir cevap verdi.

Ünlü oyuncu tepkisini, “Bu bir tatil değil, kanallar ve yapımcılar arası bir durum. Yani benimle ve oyuncu arkadaşlarımla ilgisi yok. Ben 17 yaşından beri 5 ay tatil yapamadım. Hep çalıştım. Velev ki öyle… Biz mesela gün 24-26 saat çalışıyoruz size o 160 dakikayı layığıyla sunmak için. Bir sezon boyunca uykusuz çalışıyoruz ekibimizle. Adil olmayan dizi sürelerini kaliteli sizlere sunmak için… Size saygımızdan… Bence siz beni sevmeyin! Çünkü ben pek sevmedim! Çünkü ayıp. Sevgiler yine de…” sözleriyle dile getirdi.

Çakır’ın bu açıklamasının ardından sosyal medyada ünlü oyuncuya birçok destek yorumu geldi.

In this article