Ünlü manken Deniz Akkaya’ya taciz ve hakaret

Eski manken Deniz Akkaya, kişisel Instagram hesabından bir fotoğraf paylaşmıştı. Ünlü manken, paylaştığı o fotoğraf üzerine bazı kötü niyetli Instagram kullanıcılarının tacizine ve hakaretlerine uğradı. ‘Mahkemeye vereceğim!’ Edilen...

1
1

Eski manken Deniz Akkaya, kişisel Instagram hesabından bir fotoğraf paylaşmıştı. Ünlü manken, paylaştığı o fotoğraf üzerine bazı kötü niyetli Instagram kullanıcılarının tacizine ve hakaretlerine uğradı.

‘Mahkemeye vereceğim!’

Edilen küfürlere ve hakaretlere daha fazla dayanamayan Akkaya, kötü niyetli bir kullanıcının, “Sen g… başını aç, sonra da erkeklere dil uzat beyinsiz diye… S… o…” şeklindeki yorumuna şu karşılığı verdi:

“Son derece zevkle ve keyifle bu insan görünümlü sözüm ona erkeği deşifre etmekten keyif duyuyorum. Erkek olmayı buralarda ağzından tükürük saçmak sanan, derdini kendine yakışanı yaparak küfürle anlatan, henüz evrim teorisine en baştan giriş yapmış bir şey… İsim bulamadım. Sosyal medya kimseye hakaret edebilme hakkı vermez. Mahkemeye vereceğimi bildiririm kendisine. Benim sayfamda paylaşımıma b yorumu yazan ancak kendi ile büyük sorunları olan bir kişidir. Kişisel almıyor ama deşifre ediyorum”

Akkaya’nın yanı sıra takipçilerden de o isme yoğun tepki geldi.

Akkaya’nın o paylaşımı:

In this article