Deniz Akkaya platonik aşkını itiraf etti: Haluk Bilginer!

Ünlü manken Deniz Akkaya platonik aşkını itiraf etti. Akkaya, İstanbul Kongre Merkezi’nde düzenlenen bir etkinlikle ünlü oyuncu Haluk Bilginer’le bir araya geldi. Akkaya, Bilginer’le bir de fotoğraf çektirerek...

2
2

Ünlü manken Deniz Akkaya platonik aşkını itiraf etti. Akkaya, İstanbul Kongre Merkezi’nde düzenlenen bir etkinlikle ünlü oyuncu Haluk Bilginer’le bir araya geldi. Akkaya, Bilginer’le bir de fotoğraf çektirerek kişisel Instagram hesabından paylaştı.

‘Benim platonik aşkım yanımda’

Akkaya, Bilginer’le birlikte çektirdiği bu fotoğrafı paylaşırken, “Siz kime platonik aşıksınız? Ya da hiç platonik aşık oldunuz mu? Benimki yanımda, bu fotoğrafta. Saygı duyuyorum, çok seviyorum, çok beğeniyorum. Çok yakışıklı Haluk Bilginer’imiz… Yeni işinizde alkışınız bol olsun” notunu düştü.

Magazin programına veda etmişti

Öte yandan Akkaya, şu sıralar bir başka işle meşgul. Eski manken geçtiğimiz aylarda Star TV ekranlarında yayınlanan Duymayan Kalmasın isimli magazin programını sunuyordu. Akkaya, ülkenin bulunduğu ortamda daha fazla magazin programı sunamayacağını söyleyerek ekrandan ayrılmıştı.

Youtube’a o da sardı

Ünlü isim, kendisine bir Youtube kanalı açtı. Akkaya, televizyonculuğa artık Youtube üzerinden devam etme kararı aldı. Son dönemde ünlü isimlerin art arda Youtube kanalı açması dikkatlerden kaçmadı.

In this article