[sam_zone id=1]

Deniz Akkaya, Duymayan Kalmasın programından neden ayrıldı?

Eski model Deniz Akkaya, Star TV ekranlarında Duymayan Kalmasın ismli magazin programı ile televizyonculuğa adım atmıştı. Seren Serengil, Mesut Yar ve Deniz Akkaya 3’lüsü ile başlayan programdan ilk...

148
148

Eski model Deniz Akkaya, Star TV ekranlarında Duymayan Kalmasın ismli magazin programı ile televizyonculuğa adım atmıştı.

Seren Serengil, Mesut Yar ve Deniz Akkaya 3’lüsü ile başlayan programdan ilk olarak Mesut Yar ayrıldı. Programı bir süre Deniz Akkaya ile Seren Serengil devam ettirdi.

Ancak Akkaya da geçtiğimiz günlerde ani bir karar alarak programdan ayrıldığını açıkladı.

Ünlü mankenin Duymayan Kalmasın’dan ayrılma kararı almasının ardından “Deniz Akkaya programdan neden ayrıldı?” sorusu sorulmaya ve bu sorunun cevabı oldukça merak edilmeye başlandı.

Deniz Akkaya Duymayan Kalmasın programından neden ayrıldı?

Deniz Akkaya Duymayan Kalmasın programından ayrılmasının ülkede her geçen gün bir başkasının yaşandığı terör olaylarının etkili olduğunu, böyle bir ortamda özel hayat konuşup magazin programı yapmak istemediğini ifade etti.

Akkaya, konuyla ilgili olarak yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi:

“Değerli dostlar; Bir bebek gibi büyütmüş ve kısa sürede fenomene dönüştürdüğümüz ‘Duymayan Kalmasın’dan eski partnerim Mesut Yar gibi ayrılma kararı almış bulunmaktayım. Ayrılık sebeplerimiz Mesut Yar ile paralellik göstermektedir; içerik ve konuların işleniş şekli ve formatın gereklilikleri gibi tamamen yayıncılık konuları, meslek mevzuatları yanında ülkenin içinden geçtiği bu sert süreçte belki de bir yayıncıdan beklenen profesyonelliği yerine getirmekte zorlanmamdır. Hele hele dün senenin ilk saatlerinde yaşanan hain saldırı sonrasında kendimde özel hayat konuşacak gücü bulamamam en önemli etkendir.

Bu nedenle yarın sizlerle vedalaşmak üzere yaptığımız plandan, geri çekiliyor ve yarın yayın yapılmaması konusundaki duruşumu burada devam ettiriyorum! Benim için yarın yas günüdür; şov da her zaman devam etmemelidir… Bir süre dinlenip yeni adresimde sizlerle buluşmak üzere enerji topluyor olacağım.Tekrar tüm ülkeme Allah sabır ve güç versin. İyi günlerde güleryüzlü yayınlarda buluşacağız.”

In this article