Deniz Akkaya’dan sürpriz karar

Eski manken Deniz Akkaya, mankenlik kariyerinin ardından Star TV ekranlarında magazin programı sunmaya başlamıştı. Duymayan Kalmasın isimli programa Mesut Yar ve Seren Serengil ile başlayan Akkaya, Mesut Yar’ın...

2
2

Eski manken Deniz Akkaya, mankenlik kariyerinin ardından Star TV ekranlarında magazin programı sunmaya başlamıştı. Duymayan Kalmasın isimli programa Mesut Yar ve Seren Serengil ile başlayan Akkaya, Mesut Yar’ın ayrılması ile Seren Serengil’le birlikte devam etti.

Akkaya ile Serengil ikilisi programı bir süre bu şekilde götürdü. Ancak bir dönemin ünlü mankeni, sürpriz bir kararla programdan ayrıldığını açıkladı.

Akkaya’nın ayrılmasıyla Seren Serengil, Duymayan Kalmasın programına tek başına devam etti.

Televizyona ara veren ünlü manken, şu sıralar bir başka projenin içerisinde. Akkaya, bir Youtube kanalı açacak ve bu kanal üzerinden yayın yapacak.

Henüz ne tür içeriklerin yayınlanacağına karar veremedi

Henüz kanalda ne tür içeriklerin yer alacağı konusunda bir karar veremeyen Akkaya, bu konuyu sosyal medya hesabı üzerinden takipçilerine yöneltti.

“Youtube kanalımda ne tür içerikler görmek istersiniz? Cevapları bekliyorum” yazan Akkaya’ya çok sayıda yanıt geldi.

Akkaya’nın Youtube kanalında ne zaman yayına başlayacağı ve ne tür içerikler üreteceği merakla bekleniyor.

Cevapları bekliyorum💟

Deniz Akkaya (@denizakkayaofficial) tarafından paylaşılan bir fotoğraf ()

Zeynep Demirel de Youtube kanalı açmıştı

“Belçika Güzeli” seçilen ve modellik de yapan Fenerbahçeli kaleci Volkan Demirel’in eşi Zeynep Demirel de Youtube yayıncılığına başlamıştı.

Ünlüler dünyasında Youtube’un hızlı bir şekilde yayılması bekleniyor. Akkaya’nın ardından hangi ünlü isimlerin Youtube hesabı açacağı merak konusu…

In this article